2733
2739
عنوان

خرم آبادیها چجورین؟؟؟

97 بازدید | 6 پست

دوستان عزیزم خرم آبادیها را میشناسید؟؟ چجور آدمایین؟؟ آیا جزء بختیاریها هستن؟

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::

نه 

بختیاریا  و لر ها جدا از همن 

فرق دارن 

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 

من یبار رفتم خرم آباد تاکسی گرفتیم فهمید مسافریم برد همه جارو بهون نشون داد آخرشم هیچی نگرفت 

اونقدر مهمون نواز بود اونقدر مهربون بود اون آقا

شماره اشونو گرفتیم موقع سیل شوهرم زنگ زد حالشونو پرسید اینقدر که همیشه یادشون میکنیم یاد کسی نمیکنیم

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زن عموی شوهرم خرم ابادیه فوق العاده خون گرمه فقط اهل بریزوبپاشه ولخرج خوش گذرون اصلنم به خونه اهمیت نمیده به تمیزی فقط میگرده 

البته همه جاخوب وبد داره

درهیاهوی مغزم کسانی راکشتم که روزی بهترینم بودن 🤞
2731
نه  بختیاریا  و لر ها جدا از همن  فرق دارن

آهاااااان مرسی

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
من یبار رفتم خرم آباد تاکسی گرفتیم فهمید مسافریم برد همه جارو بهون نشون داد آخرشم هیچی نگرفت  ...

احسنت باریکلا

زن عموی شوهرم خرم ابادیه فوق العاده خون گرمه فقط اهل بریزوبپاشه ولخرج خوش گذرون اصلنم به خونه اهمیت ...

ایولا دمش گرم