2737
2739
عنوان

کیا خیلی به شوهرشون اعتماد دارن؟

1782 بازدید | 41 پست

چند ساله ازدواج کردید؟ شوهرتون چه رفتارایی دارن که انقدر بهشون اعتماد دارید؟ تا الان شده امتحانشون کنید؟

تیکر تولد نفس مامان❤

من من من من مننننننن خیلی اعتماد دارم ۱۴ سالگی ازدواج کردم با فاصله ۱۲ سال

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن ازصبح تاشب سرکاره شیر حموم خراب بود ۲هفته وقت نکرد بیاد درست کنه کی وقت کنه بره خیانت کنه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2731

من به خودمم اعتماد ندارم.

این قانون زندگیه

هر کسی ممکنه خطا کنه

اعتماد داشتن ۱۰۰ درصد اصلا عقلانی نیست حالا به هر کسی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

من دوساله بیش اندازه بهش اعتماد دارم میدونم کلا اهل اونجور چیزا نیس

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍

من..5ساله ازدواج کردیم نه مگه مریضم امتحانش کنم..چکش نمیکتم اونم اگر کسی پیام مشکوک بده یا زنگ مشکوکخودش میاد نشونم میده

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2738

۷ ساله ازدواج کردیم اره امتحانش کردم با دوستم سر اولین پیام دوستم زنگ زد گفت یه خانومه به من پیام میده من دایورت میکنم گوشیمو رو گوشی تو زنگ زد جواب بده😂😂😂😂😂😂😂

٤ساله ازدواج كردم تقريبا

كار خاصي نكرده كه بگم بخاطر اون بهش اعتماد دارم همه ي اخلاق و رفتار و كاراش روهم باعث ميشن بهش شك نكنم

تا الانم امتحانش نكردم اگه روزي رفتار شك برانگيزي داشت بدون عذاب دادن خودم ميرم

من حتي روزي گوشيش و دست نزدم بي اجازه

گاهي اجازه ميگيرم عكس بگيرم باهاش يا عكسامون و ببينم همين

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2706