2737
2739

سلام دوستان ... من به طور کلی از دردو دل و ... خوشم نمیاد و سعی میکنم خودم تنهایی یه تصمیمی بگیرم و اجراش کنم تا موفق شم ولی در این باره اصلا موفق نشدم😥

داستانمو بهتون خلاصه میگم ممنون میصم اگه کسی ایده ای داره کمکم کنه ...

من تقریبا یه دختر مغرور و خودخواهم ... احساسات دیکرن برام مهم نیست ... خیلی از حرفها و نصیحت های بقیه هم بازم برام مهم نیس ... شاید بشه بهم گفت سنگدل حتی 😬😟 ولی با این وجود در تلاش بودم که نسبت به ادم های اطرافم ترحم بیشتری داشته باشم و توجه بیشتری کنم ...

من ابدا تا قبل از عشق اول زندگیم ( مستر اس ) به هیچ پسری ابراز علاقه نکردم ... با پسر های دیگه در ارتباط بودم ولی در حد شوخی ها و گاهی وقتا بحث سر مبحثی یا سرگرمی  ... قبل ها شده بود پسر هایی بهم ابراز علاقه کنن ولی برام بی اهمیت بود و با چند بار بد جوابشونو دادن و یا بلاک کردنشون ماجراشون تموم می شد ...

تا این که با عشقم مواجه شدم و اون هم می خاستم بعد مدتی بندازمش دور که تونست نظرمو عوض کنه و واقعا بعد حدود چند ماه تلاش برای به اصتلاح زدن مخ من موفق شدش که منو خیلی عاشق خودش کنه ...

وما هنوز هم با همیم و خیلی عاشق همیم ولی موضوعی که من باهاش ب مشکل خوردم این نیست😞 

الان ادامشو تایپ میکنم یکم صبور باشید 

داشتنم یه درده نداشتنم یه درد دیگه 🤕😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه خوش صداوسیما لایک کنه

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2731

خودت و مستر اس چندسالتونه؟

خواهش میکنم هرکس رو دیدید بهش روحیه بدید،بگید اوضاع درست میشه،خاطره بامزه بگید به هم،باهم حرف بزنید.به دوستاتون زنگ بزنید بی دلیل بهشون چرت و پرت بگید،به هم کادو بدید،همدیگه رو خوشحال کنید...تا اطلاع ثانوی با کسی بد حرف نزنید،واقعا احتیاج داریم افسرده نباشیم،هممون با هم.

همون طور که گفتم ادم خیلی بی احساسو سنگ دلی بودم ولی بعد عاشق شدنم تا حد زیادی فرق کردم ... نسبت به ادم ها و حس هایی که بهشون میدادم احساس مسعولیت بیشتری میکردم ... و البته با پسر ها هم خیلی کمتر پیش میومد شوخی بکنم و صحبت ... ( البته عشقم با این مشکل نداشت چون می دونه درست با پسر ها مواجه می شم و مشکلی نیس ...)

2738

اخلاقت تا حدودی مثل منه

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

تا اینکه ی روزی تو یه گروه تلگرامی ( گروه شوخیو ... نبود ... بیشتر علمی بود ) سر ی ماجرایی با یکی حرفم شد ..‌ و اون اقا پسر در نهایت برگشت گفت احمق منم ک با یه ادم خر دارم بحث میکنم ( منظورش من بودم )😡 بعد ادمین بهمون تذکر داد و قرار شد ادمه ندیم بحثو  ‌‌‌‌... و بحث به می وی کشیده شد ...

من از اوتجایی که دنبال دعوا واقعا نیستم چون حوصلشو ندارم کوتاه اومدمو گفتم سوع تفاهم شده اون اقا پسر هم ( معین بود اسمش ) کوتاه اومدو معذرت خاست 

2706