2733
2739

من همونطور  که تایپیکای قبلیمم گفتم 

معدم مشکل داره و نمیدونم چیه و دکترای عادی تشخیصی ندادن و گفتن هیچی نیس

منم خییییلی درد میکشم و اصلا میمیرم و زنده میشم

گفتن باید بری متخصص اندوسکپی بنویسه انجام بدی

شنیدم خییلی سخته و وحشتتت دارم

ایا خودم میتونم بگم با بیهوشی انجام بدن برام؟

میدونین راهنمایی کنین😭😭😭

گم گشته ای میان گمگشتگان.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره میتونی بگی با بیهوشی میخوای

نگران نباش

خواهش میکنم هرکس رو دیدید بهش روحیه بدید،بگید اوضاع درست میشه،خاطره بامزه بگید به هم،باهم حرف بزنید.به دوستاتون زنگ بزنید بی دلیل بهشون چرت و پرت بگید،به هم کادو بدید،همدیگه رو خوشحال کنید...تا اطلاع ثانوی با کسی بد حرف نزنید،واقعا احتیاج داریم افسرده نباشیم،هممون با هم.
2738

عزیزم الان دیگه فقط بیهوش میکنن، قول میدم بهت هیچی متوجه نمیشی،عوضش راحت میشی  علت دردتوپیدا میکنن، من دوبار ده سال پیش شدم بیهوش نشدم مردمو زنده شدم انقدر عُق زدم، برو خداتو شکرکن الان همه جا بیهوش میکنن، شاید سنگ کیسه صفرا داری

خسته از جهان آدمها، می روم درخت برگردم🕊

والا من بدون بی حسی و بی هوشی انجام دادم 

اینقدر سخت و وحشتناک نبود😂

مگه عمل جراحیه😀

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2706