2733
2739
عنوان

شماهم شنیدین

212 بازدید | 12 پست

یه زن اوازخوان توعربستان اوازشاباقرائت سوره ی حمدشروع کرده باقرانم شوخی میکنن بی حرمتی میکنن دنیابه کجاداره میره.اخرالزمان شده خدایا ظهورانزدیک کن

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای خواهر اونا وهابی هستن ادم نیستن چه برسه مسلمون

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2731
ن نشنیدم خیر نبینن

الهی خدانابودش کنه هرکاری بدتردارن انجام میدن

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓
وهابیا،بهایها بامسلمونا بدن

میدونم .خیلی بن سلمان واینامیخان بگن کارشون شرعیه واسلام مدرن

2738
ظهور رو نزدیک کنه خدا؟؟؟ بنظرت هنوز ظهور نزدیک نشده؟؟؟ با این همه علائم باز میگین نزدیک بشه خدایا ظ ...

اخه فکرکنم به عمرمن قدبده هنوزبدترم میشه خیلی بدتر

نشنیدم ولی یه زن خواننده دیدم نوحه امام حسین میخوند🤐🤕

امروزتوسایت شبکه خبرخوندم .الهی همون امامحسین ازروزمین برش داره نسلش منقرض بشه