2737
2734
عنوان

اونایی ک موهای بلند دارن یه سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری اخه 

ببین عزیزم تیغ ماهی موهارو به دوقسمت تقسیم میکنی بعدش از یه طرف یه تیکه برمیداری میاری وسط اون طرفم همینطور

باید یه روز بشینم پای درد دل هندزفريم ببینم‌ چشه، چرا انقد به خودش میپیچه!
2728
چجوری اخه 

اون یکی هم موهای دخترتو فرق باز کن تا اخر بعدش از راست شروع کن یه تیکه مو بردار یه بافت ساده بزن دور بعدی همون بافت ساده رو بزن ولی یه تیکه موی دیگه هم بهوبافت اضافه کن تا اخر

باید یه روز بشینم پای درد دل هندزفريم ببینم‌ چشه، چرا انقد به خودش میپیچه!
2740
منم دوست ندارم خودش اصرار داره دختر منم ۶ سالشه  البته باباشم هی توگوشش می خونه مامان وبگو موه ...

براش تنوع میشه

از یه جهت خوبه. چند سال دیگه به سن ده دوازده برسن ، اون موقع دیگه نمیشه کوتاه کرد . الان با موی کوتاه هم قشنگن

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)