2737
2734
عنوان

اونایی ک موهای بلند دارن یه سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 42 پست

منم تا دخترم موهاش بلند بود براش میبافتم

ولی الان کوتاه کردم موهاشو داغ بافت به دلم مونده،😢😢😢

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تا دخترم موهاش بلند بود براش میبافتم ولی الان کوتاه کردم موهاشو داغ بافت به دلم مونده،😢😢😢

منم می خوام کوتاه کنم موهی دخترمو

دخترتون چند سالشه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

منکه موهام کوتاهه ولی دختر دار شدم میزارم موهاش بلند شه کلی ویدئو آموزشی هست تو گوگل میبینم درست میکنم موهاشو 

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99
2728
بافت هلندی دو طرفه خیلی اسونه من واسه خودم میبافم

چجوریهه..من بلد نیسم خلی دوس دارم یاد بگیرم

💜💜💜💜💜عضو گروه مانکن های زیبا💜💜💜💜💜وزن اولیه ۸۹ 😒 وزن فعلی ۷۸ 🙁 وزن هدف ۶۵ 😍               💪🏻💪🏻💪🏻🌟ماااااا می توانییییممممممم🤗💪🏻💪🏻💪🏻                              🌈🤞🏻عضو گروه بنفش🦦🌈

من تیغ ماهی بلدم ولی سادشو خیلی دوست دارم اونطوری ک از بالای سر شروع به بافتن میکنن یاد بگیرم ولی خیلی سخته نمیتونم برای خودم انجام بدم

[ و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهای من است…]♥️🌱
2740

من قدم171هست...موهام دقیقا تازیر کمرم هست ....خودت حساب کن دیگه چقدر بلنده😐😐😐خیلی سختی داره موی بلند ..شونه کردن حمام کردن...شبا همش زیر کمرم گیر میکنن و خلاصه کلی دردسر.....ولی اصلا دوست ندارم کوتاه کنم  چون زیبایی یه دختر ب موهاشه

منم می خوام کوتاه کنم موهی دخترمو دخترتون چند سالشه

هفت سالشه

اصلا دوست نداشتم کوتاه کنم خودشم دوست نداشت. بالاجبار کوتاه کردم . خیلی موهاش یکدست و قشنگ بود

اما الان خودش خیلی راضی و خوشحاله

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
هفت سالشه اصلا دوست نداشتم کوتاه کنم خودشم دوست نداشت. بالاجبار کوتاه کردم . خیلی موهاش یکدست و قشن ...

منم دوست ندارم خودش اصرار داره دختر منم ۶ سالشه 

البته باباشم هی توگوشش می خونه مامان وبگو موهاتو کوتاه کنه 

باباش می گه دخترم اذیته با موهاش 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 
https://youtu.be/bVk0G-TQPEE من از این یاد گرفتم

ممنون عزیزم

💜💜💜💜💜عضو گروه مانکن های زیبا💜💜💜💜💜وزن اولیه ۸۹ 😒 وزن فعلی ۷۸ 🙁 وزن هدف ۶۵ 😍               💪🏻💪🏻💪🏻🌟ماااااا می توانییییممممممم🤗💪🏻💪🏻💪🏻                              🌈🤞🏻عضو گروه بنفش🦦🌈