2733
2734
عنوان

بدویین بیاین ببینن فاطم خانممم چ کرده+عکس😍📷

| مشاهده متن کامل بحث + 150027 بازدید | 1033 پست

درود بر بانوان کدبانوی سرزمینم....  

به قول پدر بزرگ مادریم (آدم شکمویی هم بود) ..

همیشه میگفت زن باید بوی  پخت و پزش  تـــــا 10 تا خونه بره....    

خدا آبروتون رو حفظتون کنه..  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداییش اسی غذا رو تزیین میکنی شوهرت توجه میکنه؟

خیلییی بیشتر من ذوق میکنه همرو زودتر من استوری میکنه

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
2728
دقیقا خواستم همین سوال ازش بپرسم 

من بعضی وقتا تزیین میکنم اصلا متوجه نمیشه عین چی سرشو میندازه پایین میخوره🥴🥴🥴

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
بذار بچه دار بشی اونوقت سلامت میکنم

جاری من ۳ سال عروسی کرده بچه هم داره همیشم همینجوری غذاهاش تزیین داره . منم اصلا خونش نمیرم . مدیونی بزاری پای حسادتم 😌

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔
2738

چ با سلیقه آفرین 😍⁦❤️⁩

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

فاطمه جان عالیهههه کدبانو فقط یه سوال برنجو تو قالب میریزین که خوشگل بشه سرد نمیشه؟من خیلی دوست دارم برنجو گاهی تو این قالب ها بریزم خوشگل بشه میترسم تا از قالب در بیارم از دهن بیوفته و سرد بشه

دنیای من شوهرم پسرم دخترم خدایاا مرسییی   

ما که شوور نداریم براش غذا درست کنیم تزئینش کنیم بزاریمش تو سایت چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
یه بار حسابی تزیین کن ببین چقدر حس خوب میگیری

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶

عالی ❤

آجالدیم من 😶

إِذْ جَاءُوكُمْ مِنْ فَوْقِكُمْ وَمِنْ أَسْفَلَ مِنْكُمْ وَإِذْ زَاغَتِ الْأَبْصَارُ وَبَلَغَتِ الْقُلُوبُ الْحَنَاجِرَ وَتَظُنُّونَ بِاللَّهِ الظُّنُونَا......پس چون مشکلات از همه سمت آمدند و چشمهایت از وحشت فرو رفتند و‌ تمام وجودت لرزید، گفتم کمک‌هایم در راه است و‌ چشم دوختم که ببینم باورم میکنی اما به من شک داشتی...