2726
عنوان

بدویین بیاین ببینن فاطم خانممم چ کرده+عکس😍📷

| مشاهده متن کامل بحث + 150027 بازدید | 1033 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی دیروز ک اومدم تاپیکت ب خودم قول دادم ک منم منظم بشمو غذاهای خوشمزه بپزمو تزیین کنم ولی صب ک از خواب بیدار شدم انگار با کامیون روم رد شدن حسش نیس اصلا بلند بشم بچمو شیر بدم  😂بد تر از دیروز شدم ک 😁

چیزی رو سخت نمیگیرم جز دستاااات 😘😘😘

دهنش دیگه بسه شد😂

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
2728
دهنش دیگه بسه شد😂

اره واقعا من چقو وقت میزارم دستور مینویسم عکس میزارم بیان اینجوری بگن زور داره

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
اسی دیروز ک اومدم تاپیکت ب خودم قول دادم ک منم منظم بشمو غذاهای خوشمزه بپزمو تزیین کنم ولی صب ک از خ ...

الهییییی

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
اسی دیروز ک اومدم تاپیکت ب خودم قول دادم ک منم منظم بشمو غذاهای خوشمزه بپزمو تزیین کنم ولی صب ک از خ ...

منم اتفاقا از تاپیکش انگیزہ گرفتم پاشدم سالاد درست کردم خورش ریختم تو ظرفای خووووشگلم و تزیین کردم زنگ زدم ب شوھرم گفت تو ناھار بخور من نمیام😂

بابا رودستش نوشت نی نی بقل عکسش گذاشت دیگه😐

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
منم اتفاقا از تاپیکش انگیزہ گرفتم پاشدم سالاد درست کردلم ورش ریختم تو ظرفای خووووشگلم و تزیین کردم ز ...

چه بد ضد حال خوردی 😂😂😂

چیزی رو سخت نمیگیرم جز دستاااات 😘😘😘