2733
2734
عنوان

بدویین بیاین ببینن فاطم خانممم چ کرده+عکس😍📷

| مشاهده متن کامل بحث + 150036 بازدید | 1033 پست
گفتن که باید خوب پخته بشه که گمونم عسلی هم ایرادی نداره چون همه تئوریهای اولیه کرونا غلط بود

میترسم ریسک کنم 🤣تا الان که جلوی خودمو گرفتم 

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
کردی؟

نه

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تومنی یامن تو .اینهمه ظرفو کی میشوره به من باش تو همون قابلمه میخورم😅😅😅🤣

منم همینم 

فقط چون مادر شوهرم با قابلمه میاره سر سفره بخاطر اینکه مث اون نباشم مجبوری ظرف میارم😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
درود بر بانوان کدبانوی سرزمینم....     به قول پدر بزرگ مادریم (آدم شکمویی هم بود) .. ...

ببخشید باتوجه به امضاتون.مکش جاروبرقی چراکم میشه

به خدا بگید بهم رحم کنه من تنهام بغلم کنه بهم امنیت بده من خیلی ازبی کسی ضربه خوردم😔😔
میترسم ریسک کنم 🤣تا الان که جلوی خودمو گرفتم 

بخاطره من ایندفه رو بخور😂😂😂🤩

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
بچه هااا انروز عکس خودمو شوهرمو گذاشتن یکی گف این تو اینستا و بوده از این حرفا و بهشون ثابت کردم خود ...

برام عکستو بفرست پاکش میکنم

خداجونم میشه کمکم کنی امسال به آرزوم برسم لطفاااا
اسم غذا ها رو هم بنویس

هر کدومو میخوای بگو صفه ی چن عکس چندمی

بگم بهت

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
بخاطره من ایندفه رو بخور😂😂😂🤩

🤣🤣پس اگه چیزیم شد گردن تو 

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
2706