2737
2739
عنوان

بچه ها😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 7705 بازدید | 634 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خدا انشالله شفا بدهد

عموی عزیز من هم  رفت اتاق عمل قلب و دیگه برنگشت...

ده صلوات فرستادم

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!!

۱۰❤

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم .......    

عزیزمنم 100تامیفرستم ایشالاهمه بیمارهابه لطف خداهرچه زودترلباس عافیت وسلامتی بپوشن. واسه پدرمنم دعاکن گلی. الان بستریه توبیمارستان واسه شیمی درمانی. منم تویه شهرغریب دورازخانوادمم خیلی سخته. 

2738

ده تا فرستادم و یک حمد به نیت شفاشون

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
@برفکی    سلام خواهر عزیزم میشه کمکم کنی 😭 صلوات بفرست تایپ کنی تا هر جایی تو نستی دو ...

سلامم گلم. خوبی. انشالله ک  حالش خوب خوب میشی. 

چشم‌حتما

اللهم صل   علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم❤

2706