2733
2739
عنوان

شمام اینجورید؟؟؟؟

168 بازدید | 25 پست

شوهرم سرکاره تا غروب ظهر هرچی سعی میکنم نمیتونم تنهایی غذا بخورم خیلی ب خودم فشار بیارم دو لقمه نمیدونم چیکار کنم گشنم میشه ولی تنهایی میلم نمیکشه

من‌مجردم وقتی تنهام‌اصلا غذا از گلوم پایین نمیره🤦‍♀️

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم اینطوریم تنهایی نمیتونم غذا بخورم احساس میکنم سیرم 

💛گروه زرد💛وزن فعلی:۷۵ وزن هدف:۵۸ به خودم قول دادم به چیزی که میخوام برسم همراه با بامداد خمار و فندق فسقلی دوست داشتنی💛💛سخته اما شدنی،کم نیار...
2738

منم بدم میاد تنهایی غذا بخورم

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

الان من تو این وضعیتم ، شوهرم سرکاره غذا هم داریم حتی از بیرون برام غذا سفارش داده فرستاده الان یک ساعته که من حتی نگاهی به غذا ننداختم تا بیاد ، وقتی نباشه اصلا هیچی بهم نمیچسبه میلم و از دست میدم 

🏹🤍

منم دقیقا مثل شماهستم‌درکت میکنم

فقط اگه‌خیلی گرسنگی‌فشار بیاره شاید یه تیکه میوه بخورم‌اما غذا اصلا

البته شوهرم گاهی  ناهار میاد‌مثل امروز

شوهرشماهم اگه کارش ازاد هست ازش بخواه ک برای حفظ سلامتی شما بیاد باهم ناهار بخورید

واقعا ادم‌تنهایی هیچی میلش نمیشه

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.
2706