2733
2734

فوتش کن😶😶👋

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا نکن باو زشته 

هالا انگار چی چی هس 

من وقتی قبول شدم اصن ذوق نداشتم اومدم خونه همه فک میکردن رد شدم 🤣تو چقد خوش ذوقی 

گرنگهدار من آنست ک من میدانم شیشه را در بغل سنگ‌نگه میدارد.
2738

ای کاش منم بم میدااادن الاااان اه

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

منم مامان بابام هی میگن برو بگیر،،ولی نمیرم چون ماشین ندارم،،ماشین بابامم نمیخوام سوار شم فقط ماشین خوووودم

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
2706