2737
2734
عنوان

کیا از اسمشون ناراضین بیان...

| مشاهده متن کامل بحث + 2454 بازدید | 118 پست

اگه واقعا اسمت مرسانا ست ک خیلی زیباست وببخشید همسرتون از بی شعوریش ک اسم به این زیبایی مسخره میکنه ، ثانیا عزت نفس داشته باش نذار هیچی ت مسخره ی دیگران شه چ برسه ب دیگران همسر ادم باشه ک من بودم بدجور تو دهنی ش میزدم ناجور سر جاش بشینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه واقعا اسمت مرسانا ست ک خیلی زیباست وببخشید همسرتون از بی شعوریش ک اسم به این زیبایی مسخره میکنه ...

اسم دخترش مرساناست.

من ایهانم ی مرد بی هویت یک ترامرد مردترازهرمردی میشه برای بدست اوردن جسم واقعیم ی صلوات بفرستی ؟ من همینم ، انتظار من دیگه ای نداشته باش چون من اینی هستم که هستم!
خوب عوض کن اسمت چه اشکالی داره

مامانم میگه وقتی بچه بودم از خدا یه دختر میخواستم اسمشو بزارم رباب 

الان میگم عاشق اسمتم بابام میگه خودمو کشتم اسمتو بزارم مهسا ننت نداشته خیلی خجالت میکشن از اسمم

دخترم تو زیباترین نقاشی خدایی...خدایا شکرت
2740

ای کاش بابات تو خونه مهسا صدات میکرد 

تا اینجوری باب بشه

اشکالی نداره رباب ک خیلی قشنگه

ما ی تازه عروس داریم اسمش کبری هس 

اوایل ک هنوز ندیده بودیمش واسمون عجیب بود .

بعد ک دیدیمش انقد عاشق خودش و اسمش شدیم

ینی هرجا اسم کبری میاد ما عشق میکنیم 

مامانم میگه وقتی بچه بودم از خدا یه دختر میخواستم اسمشو بزارم رباب  الان میگم عاشق اسمتم بابام ...

بین امیر و ایهان و میکائیل و اراد و رامین کدوم قشنگ تره به نظرت ؟

من ایهانم ی مرد بی هویت یک ترامرد مردترازهرمردی میشه برای بدست اوردن جسم واقعیم ی صلوات بفرستی ؟ من همینم ، انتظار من دیگه ای نداشته باش چون من اینی هستم که هستم!
مامانم میگه وقتی بچه بودم از خدا یه دختر میخواستم اسمشو بزارم رباب  الان میگم عاشق اسمتم بابام ...

چه آرزویی داشته مامانت

به نظرم عوض کن اسمتو بزار مهسا بالاخره خودتم حق انتخاب داری

یکی از فامیلامون اسمشو شوهرش عوض کرده ولی مامانش اسم قدیمشو صدا میزنه

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........