2737
2739
عنوان

کیا از اسمشون ناراضین بیان...

| مشاهده متن کامل بحث + 2454 بازدید | 118 پست
بنده خدا شوهرم میگه عوض کن من صدات میکنم از ترس مامانم خیلی ناراحت میشه دلش میشکنه

اسم خواهرت چیه

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️

یکم اعتمادبه نفس داشته باشین یکیو میشناسم اسمش سکینه هس دانشجوی پزشکی 

وقتی واسه خودتون احترام قائل باشید اعتماد به نفس داشته باشید دیگرانم درست صداتون میکنن

آرزویم این است                                                                       آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست🦋💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسم خواهرم کبری بنده خدا دهه هشتاد همکلاسیاش مسخره میکنن دلم می سوزه براش باز من ده هفتادم کسی توی م ...

اخه طفلی حق داره...هشتادی دیگه کبری جالب نیست اصلا...مگه مامانت جوان نیست ؟چرا اسم خواهرتو گذاشته کبری..تو دهه شصت هم خیلی کمه این اسمها دیگه چه برسه به هشتاد.

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
2728
به فکرش هستم دو دلم خودم عاشق اسم مهسام کاش مامانم به حرف بابام گوش میکرد

بعضی مادرها درست فکر نمیکنن موقع اسم بچه

اسم حق بچه است گردن پدر مادر

باید با توجه ب معنا و تلفظ و البته موقعیت اجتماعی زمانی که بچشون بزرگ میشه

اسمشو بزارن

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
اسم خواهرم کبری بنده خدا دهه هشتاد همکلاسیاش مسخره میکنن دلم می سوزه براش باز من ده هفتادم کسی توی م ...

وای چه مادر بد سلیقه ای تو اسم  داری 

بگو خواهرت رو هم عوض کنه

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️
آره همه میگن والا نمیدونم اسم مامانم مریم

اسم خودش ب این قشنگی

اخه کبرا😓😓

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2738
یکم اعتمادبه نفس داشته باشین یکیو میشناسم اسمش سکینه هس دانشجوی پزشکی  وقتی واسه خودتون احترام ...

اره دقیقا منم یک دکتر میشناسم اسمش عشرت

اخه طفلی حق داره...هشتادی دیگه کبری جالب نیست اصلا...مگه مامانت جوان نیست ؟چرا اسم خواهرتو گذاشته کب ...

بعضی موقعها خودش از شدت ناراحتی خندش میگیره میگه مامان چرا نزاشتی صغری یا بتول خانوم یا قض بس 

من خودم تازگیا خواهرمو صدا میکنم شیوا کلی ذوق میکنه آخه اسم کاربریشو زده شیوا

دخترم تو زیباترین نقاشی خدایی...خدایا شکرت
بعضی موقعها خودش از شدت ناراحتی خندش میگیره میگه مامان چرا نزاشتی صغری یا بتول خانوم یا قض بس  ...

اااااااصلا تردید نکن برو حتما اسمتو عوض کن.تعویض اسم راحته .بعد هم کمک خواهرت کن اسمشو عوض کنه اسم خوب داشتن ورضایت از اسم به آدم اعتماد به نفس میده..

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
وای چه مادر بد سلیقه ای تو اسم  داری  بگو خواهرت رو هم عوض کنه

سر دخترم گیر داده بود اسم دخترتو بزار پریسیما گفتم ولم کن بچه بزرگ میشه خجالت میکشه الان دخترم سه سالشه

اااااااصلا تردید نکن برو حتما اسمتو عوض کن.تعویض اسم راحته .بعد هم کمک خواهرت کن اسمشو عوض کنه اسم خ ...

آره تو فکرش هستم خواهرمو صدا میکنم شیوا تازگیا