2733
2739
عنوان

بچه ها از چه سنی از دراز کش میتونن تغییر حالت بدن به نشسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا تاخیر داره مثلا الان در چه حده

الان سینه خیز میره و غلت میزنه  به دیوار تکیه بدم وایمیسه   هنوز تو روروئک خوب نمیتونه قدم بزنه   بدون کمک نمیتونه بشینه    

التماس دعا
پسر من ۱۱ ماهگی نشست ۱۹ یا شایدم ۲۰ ماهگی راه رفت الانم چهارسال و سه ماهشه فقط جمله دو کلمه ای در ...

زنده باشه  علت خاصی داره  دیر بودن حرکاتش یا  تنبله فقط؟

التماس دعا
2738
بابا بچها باهم متفاوتن. کم بچتو از این دکتر به اون دکتر. اینا شگردشونه پول جور میکنن براهم. میبینی ی ...

بله اما نهایت این که بچه بدون کمک بشینه 9ماهگی  دیگه ته تهش ده ماهگی هست   که پسرم نمیشینه

میخواستم ببینم از درازکش  کی میتونن تغییر حالت بدن

التماس دعا
پسر من هفت ماهش تنبل خانیه برا خودش هیچ کار نمیکنه😂😂خیزم نمیره فقط چیزی رو ک میخاد همینجور نگاه می ...

ای جانم  پسر من اصلا همون رو هم توجهی نداره  اصلا گریه نمی کنه  فقط وقتی خسته بشه جیغ میزنه  تازه جدیدا یادگرفته  واسه این که بیاد بغلمون پاهاشو تکون بده 

من نمیدونم اصلا دلش چیزی میخواد یا نه  دیگه خودم  صبحانه نهارشام و میان وعده شو میدم   شیرش میدم اب میدم هروقت بیشتر گرم باشه  باز واسش اب میارم  اسباب بازی هم میزارم  رو زمین واسش  اگه خواست میره دنبالشون وگرنه که  دراز کشیده اس و با دستهاش بازی می کنه 

التماس دعا
پسر من ۱۱ ماهگی نشست ۱۹ یا شایدم ۲۰ ماهگی راه رفت الانم چهارسال و سه ماهشه فقط جمله دو کلمه ای در ...

عزیزم پسر منم سه سالشه فقط تک کلمه میگه خیلی کمم دو کلمه ای شما دکتر بردینش واسه دیر حرف زدنش

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
فلج مغزی خفیف هست زایمان سختی داشتم

طبیعی بود زایمانت؟؟

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》
خب پس پسرم هنوز راه داره

اره اصلا نگران نباش

به نظرم اصلا عقب نیست

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

من دخترم هفت ماهشه میشینه و چهادست و پا میره ، اما همه بچه ها یه جور نیستن ، یکی از اشناهامون بچش 3سالشه تازه یاد گرفته راه بره اونم هی میوفته

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
2706