2733
2734
عنوان

دخترای متولد۷۹ بیاین

223 بازدید | 46 پست

شماها درحال حاضر چجوری خودتون و سرگرم میکنید؟

صبح ک از خواب پا میشین چه برنامه ای دارین برا روزتون؟

منکه همش بیکارم و گوشی😐خستم ازین وضع لطفا ایده بدین

صب که از خواب پا میشم مث ی غنچه وا میشم اول میرم دسشوری

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم متولد 79 هستش و مشغول استراحت و رمان خوندن و فیلم دیدن و فضای مجازی هیچ کاری ام انجام نمیده ...

خواهرمنم😑😑😅

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
2728

غذا درست كن

ماسك بزار

كتاب بخون

فيلم ببين

زنگ بزن برا دوستات يا اشناهات

ناخناتو لاك بزن

مدل اتاقتو عوض كن

اگر درمورد موضوعى هم نظر نيستيم محترمانهریپلاى كنيد كه بحث كنيمما فقط عقايدمون فرقداره ، دشمن هم نيستيم
2738

من ۸۳هستم بیام😂

اینقدر بهم توهین نکنین من اهل دعوا نیستم برو عقده ات را سر یک احمق خالی کن۹/۹/۹۹در حال درس خوندن در مدرسه تیزهوشان هستم😁و بهترین دانش اموز مدرسه میشم راستی من را دانکی یا خر صدا نکنیم ممنون ناراحت میشم                                                 15 ساله ام و با اطلاع خانوادم عضو سایتم...دوست عزیز اگه حضور من در سایت با طرز فکر شما تطابق نداره  کامنت نذاره توهین نکن مگه مجبوری داداش راستی خانواده ام راضی هستن بع توچه من هستم نصیحت نده میدونم چرا توهین میکنی چون عقده ای هستی و چون همسن من ازادی نداشتی الان به من حسودی میکنی داداش مجبورم اینطوری بگم بعضیا ها فقط زبان فحش را میفهمن حالا یک عده میان میگن من بهم بر خورد داداش من منظورم اونهایی که توهین میکنن پس سکوت متشکرم توهین و فضولی نکنین اگه ریپلایت فخش داره پس نفرست داداس          
خب من یه عالمه کار دارم وقت واسه بیکاری نیست من متاهلم کارای خونم مغازه دارم میام مغازه درس و کلی چی ...

خوشبحالت من فعلا عقدم هنوز خونه بابامم بخورو بخواب😐

2706