2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای منم تو همینش موندم خیلی می‌ترسم آخه من شرایطم فرق داره پارسال 22هفته زایمان زودرس داشتم الان میت ...

استرس نداشته باش عزیزم مبارکه تحت نظر دکتر باش

منم دوقلودارم 7ماهه بدنیا امدن 😁الان 3سالشون دیروز تموم شد سه ساله شدن 

2731
چرااا چن وقتته؟

اخراین هفته ۸هفته ام میشه

۲۴ساعت تهوع دارم خیلی تواذیتم میخوام ۳ماهم تموم شه بگم بعدبگم تازه فهمیدم تو۵ماهم اینام جنسیتش بگم

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼

جاری من ۶ ماهشه تازه گفت همه هم گفتن وای چه باکلاس و عاقل که نگفته حالا اگه من بودم تا الان نمیگفتم همشون میگفتن بدجنس 

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   
2738
😄 من یه سقط داشتم از همون اول فهمیدن بعدش که سقط شد همش زخم زبون زدن این دفعه نمیخواستم بگم دیگه شو ...

خداصبر بده پس 

منم سقط داشتم اونم 6ماهگی 😥😥😥😥هیچ کس حرفی نزد فقط دل داریم دادن منم گریه میکردم تا دخترم بدنیا امد 

خداکمک کنه زود این 9ماه بگدره وبچه ت رو سالم بعل کنی ان شاءالله

چرا سقط شد؟؟؟ وای استرس گرفتم.... علائم سقط داشتی؟

شما استرس نداشته باش عزیزم.من متاسفانه کرونا گرفتم .و از وقتی فهمیدم کرونا گرفتم خیلی استرس داشتم.گفتن احتمالا برای همین سقط شده .من هیچ علائمی نداشتم فقط همون روزی که سقط می شد رفتم بیمارستان چون خیلی درد داشتم 

استرس نداشته باش عزیزم مبارکه تحت نظر دکتر باش منم دوقلودارم 7ماهه بدنیا امدن 😁الان 3سالشون دیروز ...

خداحفظشون کنه گلم، واس منم دعا کن چون زایمان زودرس داشتم میترسم دکترم گفته 100درصد سرکلاژی

باردار نیستم 

ولی خواهر بزرگه ی همسرم بچه های اولش همه سقط شدن

مادرشوهرمم دوتا بچه سقط کرده

ولی من تصمیم دارم تا ۵ماهگی نگم

چون شانس ندارم که

اگه دور از جون،زبونم لال

چیزیش شد

زرتی میگن دختره نازاس

در دور دستها، آوایی مرا فرا میخواند....🕊♥️
نمیدونم نی نی سایتا چه اصراری دارن از خانواده همسر پنهون کنن همون اول بگید خب

من ۸ هفته خودم فهمیدم که باردارم 

رفتم آزمایش و سونو قلبش تشکیل شده بود 

از مطب که اومدم بیرون به مادرشوهرم زنگ زدم و گفتم 

بعدش به خواهرشوهر بزرگم گفتم از خوشحالی گریه میکرد و میخندید 

واکنششون برام خیلی خوب و خوشایند بود😊🌸🌹❤

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
2706