2737
2734

من الان نزدیک یه ماهه ک گرفتم ولی هنوز بر نگشته چیکار کنم؟

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای عزیزم ایشالا زودتر خوب میشی  علاعمت چی بود  بستری هم شدی ؟ از دادی فهمیدی؟

نه آزمایش ندادم کلا خانوادگی گرفتیم

دختر دایی من از قبل عید گرفته بود هنوز برنگشته ، دکتر گفته شاید تا هشت ماه نداشته باشی

چ بدددددد

متفاوته برای افراد.من و خواهرم ۱ ماه طول کشید مادرم ۳ ماه.خانم برادرم ۲ ماه ونیم

مال من هنوز بر نگشته عصابم خورد شد

2738
طبیعی هست نگران نباشید متاسفانه عوارض بدی داره این ویروس.من حس چشایی رو هم از دست داده بودم این خیلی ...

اره مال منم چیزی هس ک تحریکش کنه بر گرده؟

اره مال منم چیزی هس ک تحریکش کنه بر گرده؟

عزیزم گلاب بو کنید انشاالله بر میگرده . روزی چند بار با نفس عمیق بو کنید حتی اگر متوجه نمیشید برای من دوهفته ای برگشت 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
عزیزم گلاب بو کنید انشاالله بر میگرده . روزی چند بار با نفس عمیق بو کنید حتی اگر متوجه نمیشید برای م ...

عع ممنونم

منم اینجوری بودم 

به 4030 زنگ زدم

گفتن اویشن بو کنم

از داروخونه ابنبات سرد و قطره بینی رینوسالتین بخرم

استفاده کردم

بعدم که جواب ازمایشم امد رفتم دکتر

که دارو برام نوشت

برای من طی دوهفته برگشت

دیگ کامل خوب شدم 

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2706