2733
2734
عنوان

چه شیر خشکی بگیرم واسه چاق شدن خودم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 89 پست
عیب نداره الان بهش برس تلافی شه ازشدحلالیت بخواه😅 حالا من اگه چیزی میخدم باید یجا قایمش کنم چون داد ...

خودم براش همرو گفتم😂😂

میگ از تو بیشتر از اینم انتظار نمیره شکمو😂🤦🏻‍♀️

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۵۰ هم بشم خوبه 

مگ قدت چنده میخای پنجا بشی؟

من وزن ۵۷ ۵۸ برام نرماله

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡
2728
مگ قدت چنده میخای پنجا بشی؟ من وزن ۵۷ ۵۸ برام نرماله

قدم حدود ۱۶۰ وزنمو دقیق نمیدونم ۴۰ و خورده ای دلم میخواد ۱۰ کیلو اضافه کنم چون خیلی لاغرم دیگه 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

هیچی از اینا چاقت نمیکنه فقط قرص چاقی جی فست اصلی رو اگر میتونی بخر معجزه میکنه 

اخه هزار تا مدل داره 

بعدشم درجه یکو دو و سه داره که فقط درجه یکش عالیه من خوردم پارسال محشر بود 

البته ناگفته نماند نمونه فیک هم بهم انداختن اما من از تبریز سفارش دادم اصلش رو 

کل بدن چاق میشه برگشتم خدارو شکر نداشت عوارضم ندیدم خدایی 

این پودرا و چرتو پرتا همشـبرگشت داره 

اصلیاش قوطیاش سیاهه روش قرمز با کارتن قرمز 

قدم حدود ۱۶۰ وزنمو دقیق نمیدونم ۴۰ و خورده ای دلم میخواد ۱۰ کیلو اضافه کنم چون خیلی لاغرم دیگه 

منم قدم مثه توعه عزیزم وزن نرمال ما ۵۵ تا ۵۸ هستش 

2738

[QUOTE=149108202]قدم حدود ۱۶۰ وزنمو دقیق نمیدونم ۴۰ و خورده ای دلم میخواد ۱۰ کیلو اضافه کنم چون خیلی لاغرم دیگه [/QUOTEب تاپیک ماه پیشونی ی سری بزن گروه ام داریم اگه خواستی ب این آی دی پیام بده ادت میکنه@Mahdokht_lolo ماداریم دورهم با کالری شماری اضافه میکنیم از تجربیات هم استفاده میکنیم 

منم قدم مثه توعه عزیزم وزن نرمال ما ۵۵ تا ۵۸ هستش 

من به ۵۰ هم راضیم چون وزنم خیلی سخت بالا میره 😣 با ده سال پیش زیاد فرقی نکردم بخدا

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

شیشه شیزم بگیر😆😆😆😆😆

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔
من به ۵۰ هم راضیم چون وزنم خیلی سخت بالا میره 😣 با ده سال پیش زیاد فرقی نکردم بخدا

چرا باشگاه نمیری؟برای چاقی؟تازه خیلی ام بت خوش میگزره😂😂ورزش میکنه بعدش کلی جیزای خوشمزه ک من دوسشون دارم میخوری😢😂

2706