2733
2739
عنوان

بی بی چک لطفا بیاید

403 بازدید | 30 پست

سلام من سه روز قبل از پری وهمچنین روز پری اقدام داشتم وتا الان ۱۴ روز که پری نیومده من روز ۱۱ پری آزمایش دادم بتا ۵ بود آزمایشگاه گفت اگه فکر میکنی زود اومدی هفته دیگه مجدد ازمایش بده.دیروز بی بی چک گزاشتم منفی بود ولی بعد چهار پنج ساعت دیدم یه حاله انداخته زیاد امیدوار نشدم اخه میگن تا یه ربع جوابش معتبره.اما امروز صبح بی بی زدم بعد ۴ یا ۵ دقیقه هاله انداخت ینی باردارم؟

دوباره امتحان کن مطمئن شی

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم‌ روز یازده پریودی رفتی ازمایش؟قربونت شما تازه روز ۱۲ به بعد وقته تخمک گذاریته

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
2740

منم همينجوري بودم و باردار بودم 

دقيقا مق شما بتا هم دادم منفي بود ولي بعد از چند روز پري دادم مثبت نشون داد

بعضي وقتا فكر ميكنم دارم خواب ميبينم منتظرم يه شوك وارد بشه بيدار بشم ببينم اهه اين ك همش خواب بود عسلم مامان هلما و هليا و منتظر يه ني ني ديگ🤦‍♀️ 
2706