2733
2734
عنوان

بیاین انگشتم

117 بازدید | 14 پست

بچه ها انگشتم یه چیز مثل استخوان اندازه نخود داخلش داره دردم نمیکنه بنظرتون بدم دکتر چن سال اینجوری استخون اضافه است بنظرتون علتش چیه

💗برا حامله شدنم و شفای مادر شوهرم صلوات دعا کنید مرسی💕

بین انگشتاته؟؟

منم دارم  دردم نداره  تازه بعد یه مدت ناپدید میشه 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بین انگشتاته؟؟ منم دارم  دردم نداره  تازه بعد یه مدت ناپدید میشه

نه اونجا که انگشتم به دستم متصل میشه یه استخون اضافه اندازه نخوده اصلا پیدا نیس دست میزارم میفهمم

💗برا حامله شدنم و شفای مادر شوهرم صلوات دعا کنید مرسی💕
2728
نه اونجا که انگشتم به دستم متصل میشه یه استخون اضافه اندازه نخوده اصلا پیدا نیس دست میزارم میفهمم

دقیقاا برا منم اونجا بود   زمانی که دستمو فشار میدادم یا لمس میکردم  معلوم بود  کیفم میده😁😁😁

ولی الان دیگه ندارم  نمیدونم کجا رف

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738
نه من داشتم عمل کردم بعد یه مدت در اومد بعد دیگه رفت فعلا نیومده

دکتر نگف علتش چیه؟

2706