2733
2739
عنوان

خارش بدن توروخدابیاین

2716 بازدید | 41 پست

بچه ها بدنم میخاره خارشش ی جوریه ک حس میکنم میسوزه یاسوزن میخوره رودستام صورتم  پاهام  چیه بنظرتون؟؟؟ روزاشایدخیلی کم باشه اصلانشه الان اومدم بخوابم اینطوری شد

دست به چیزی نزدی حساسیت داشته باشی

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دست به چیزی نزدی حساسیت داشته باشی

ن نزدم همش میترسم مریضی از داخل نباشه آخه چند وقته پشتم ریخته بیرون بنظرت از چیه.چندروز پیش درد مثل پریودی گرفتم باپادرد بعد اینجوری شدم.ی بارتوپریودیم این حسوداشتم

2728

اگر بیشتر شکم و رونت باشه و بیشتر شبا باشه و دونه هم باشه زودتر برو دکتر 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2740
ن نزدم همش میترسم مریضی از داخل نباشه آخه چند وقته پشتم ریخته بیرون بنظرت از چیه.چندروز پیش درد مثل ...

دکتر نرفتی؟ 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
دارو مصرف نکردی جدیدا ؟!  منم دارم ب خطر عوارض داروعه

نه جدیداچیزی نخوردم فقط چندوقت پیش برامعدم پنتاپرازل خوردم ک فک نکنم ازون باشه دوهفته میخوردم..تو صورت وچشامم هس اخه

من صورتم میسوزه و قشنگ ی لایه از پوستم رفته آنقدر میسوزه 

ب خاطر عوارض داروعه ... 

شمام شاید چیزی خوردی ک حساسیت داری آخه پوست معمولا واکنش نشون میده 

با خدا باش و پادشاهی کن... خدایا این بارم چشام به دستای مهربونته ...از تنهایی میترسم خودت بغلم کن ...
نگران نشو ولی علایم کروناس همسرمنم گرفت خیلی اذیت شد تمام بدنش زخم و تاول قرمز زده بود

عزیزم من کروناندارم اصلا بیرون نمیرم ازین لحاظ مطمئنم تنهاهم زندگی میکنم شوهرم ندارم در خونم باز نمیشه کلا

اگر بیشتر شکم و رونت باشه و بیشتر شبا باشه و دونه هم باشه زودتر برو دکتر 

چرا  ممن شبا کمرم شکمم خیلی میخاره

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   
2706