2737
2739
عنوان

وای ی خواب بد دیدم درباره دخترم

248 بازدید | 13 پست

خواب دیدم منو دخترم ک نزدیک ۲ سالشه،با شوهرم تو ماشین بودیم.یه جاده تو بیابون بود.دخترم خیلی شیطونی میکرد تو ماشین همش اذیت میکرد .ما هم پیاده شدیم گذاشتیمش تو بیابون .سوار ماشین شدیم کمی حرکت کردیم ک بترسه دیگه اذیت نکنه.بعد تو ایینه نگاش میکردم داشت گریه میکرد.منم هرچی ب شوهرم میگفتم بریم بیاریمش داره گریه میکنه.میگفت ن .‌..چنان گریه میکردم تو خواب . الان بیدار شده دخترم .اینقد بوسش کردم.همیشه اگه صبح زود بیدار شه اعصابم بهم میریزه ولی الان جونمم براش میدم

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

وای خواب ددیدی 

ایشالله خیر باشه

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم خوابتو برای کسی تعریف نکن ممکنه بد تعبیر بشه بزار تا خودش تعبیر بشه 

ان شاء الله خیره

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

انشالله که خیره صدقه بده و دلت رو پاک بگیر نسبت به خوابت 🌸

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2738
خیره ..خواب چه خوب چه بد رو نباید تعریف کرد صدقه بنداز و صلوات بفرست

واقعا؟ نباید تعریف میکردم؟ باش حتما صدقه میندازم

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
عزیزم خوابتو برای کسی تعریف نکن ممکنه بد تعبیر بشه بزار تا خودش تعبیر بشه  ان شاء الله خیره

انشأالله خیره

اما من خوابامو تعریف میکنم باطل بشه اول صدقه میدم بعد تعریف میکنم  دوشب پیش خواب بد دیدم خداروشکر به گوسفندمون زد همون روز الکی یکی از گوسفندامون مرد

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
انشأالله خیره اما من خوابامو تعریف میکنم باطل بشه اول صدقه میدم بعد تعریف میکنم  دوشب پیش خواب ...

والا من شنیدم تعریف نکنین تا خودش تعبیر بشه بهتره تا تعریف کنید بد تعبیر بشه 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

وای منم دخترم ۲۰ ماهشه دیشب خواب دیدم دارن میدزدنش انقد تو خواب حرف میزدم و حق حق میگردم نمیتونستم بیدار شم دخترم از صدای من ترسیده بود اومده بود تو اتاقم میزد بهم میگفت مامان نترس با جیغ بیدار شدم بچم سکته کرد هی میگفت مامان نترس

روانشناسی کودک