2737
2734
عنوان

به نظرتون کروناس؟؟

185 بازدید | 8 پست

مادر شوهرم یه هفته س حالش خوب نیست ،بی حاله بدن درد داره،صداش کامل افتاده،تب داره،حالا دیشب حالش بد شده بردنش بیمارستان بستریش کردن ،ولی خواهر شوهرام و شوهرم میگن کرونا نیست عفونت روده داره ،نمی‌دونم راست مسکن یا دروغ ،خودم پسر شش ماهه دارم ،اگه کرونا داشته باشه میترسم چون شوهرم ناقله

این یه مریضیه پدر شوهر منم گرفته پاهاش ورم کرده و نصف صورتش

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرونا نیست یعنی؟؟

نمیدونم ک اگه باشه ک اران منم ناقلم😰😱😱😱

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
2728

اگه بود ک میگفتن احتمالا ...

البته محیط بیمارستان در ویروسهههه باید مراقب بود

با خدا باش و پادشاهی کن... خدایا این بارم چشام به دستای مهربونته ...از تنهایی میترسم خودت بغلم کن ...
ان شالله که نیست ولی احتیاط شرط عقله خودت نرو خونشون به شوهرتم بگو تا جواب آزمایشش بیاد زیاد به بچه ...

مادر شوهرمو بیمارستان بستری کردن،شوهرمم هر روز پا میشه می‌ره یا بیمارستان یا خونه خواهرش

2738