2737
2739
عنوان

خانماتروخدابیاین بازم خونریزی دارم چه غلطی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 29 پست

اسی این استرست از همه بدتره اروم باش توکل کن به خدا چیزی نیست حاملگی ربطی به شکم نداره خواهر من تا8ماهگی کسی نفهمید حاملست چون شکم نداشت  برو دکتر بگو باز خونریزی داری نگران نباش 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیاف رو استفاده کن و استراحت مطلق داشته باشه فقط واسه دستشویی بلند شوو

چیزای سنگینم بلند نکن

من هفته ۱۱ خونریزی کردم بخاطر هماتوم بود

۲.۳روز نشاسته رو با شیر درست کردن خوردم ..اینم میگن تاثیر داره

خدایا شکرت😍🤲
اسی این استرست از همه بدتره اروم باش توکل کن به خدا چیزی نیست حاملگی ربطی به شکم نداره خواهر من تا8م ...

فدات میخوام نباشم ولی نمیشه بخدا 

کمردرد دارم انگارپریودشدم 

دنده هام دردمیکنه

2728
فدات میخوام نباشم ولی نمیشه بخدا  کمردرد دارم انگارپریودشدم  دنده هام دردمیکنه

نشی

میدونم سخته ولی به این فکر کن که چند مدت دیگه میاد بغلت ان شاء الله سالم وسلامت دستای کوچولوش رو میگیری توی دستت نگات میکنه چشای قشنگشو باز میکنه مامانشو میشناسه و... 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2738
نشی میدونم سخته ولی به این فکر کن که چند مدت دیگه میاد بغلت ان شاء الله سالم وسلامت دستای کوچولوش ر ...

اینجوری نگو چشام پر شد

اگه یه درصد دنیااومدنشو نبینم چی 

نذر کرده بودم پطرداربشم اسمشومحمدبزارم

دعاکن بخاطراین عید غدیر سالم باشه فقط

اینجوری نگو چشام پر شد اگه یه درصد دنیااومدنشو نبینم چی  نذر کرده بودم پطرداربشم اسمشومحمدبزا ...

ان شاء الله حضرت محمد خودش برات نگهش میداره وعیدیتو میده 

عزیزم این فکرای منفی رو از سرت بیرون کن از هرچی بترسی خدایی نکرده اتفاق میفته به چیزای خوب فکر کن تا اینا از ذهنت بره بیرون 

ان شاء الله حضرت محمد خودش برات نگهش میداره وعیدیتو میده  عزیزم این فکرای منفی رو از سرت بیرون ...

امیدبخدا جزخودش دردمو بکسی نمیتونم بگم ایشالله اگه لیاقتشودارم برام نگهداره از گریه غصه خوردن خسته شدم بخدا الهی هیچ مادری اینجورنشه

امیدبخدا جزخودش دردمو بکسی نمیتونم بگم ایشالله اگه لیاقتشودارم برام نگهداره از گریه غصه خوردن خسته ش ...

ان شاء الله به همین زودی یه بچه سالم وسلامت بغل میگیری 

فدا همتون خدا بچه هاتونو نگهداره به نداشته هاهم بچه سالم و ضالح بده بحق علی

ان شاء الله 

2706