2737
2739
عنوان

وای نزدیک بودبدزدنم😭

1697 بازدید | 90 پست

دیروزرفتم بیرون منتظرتاکسی بودم گفتم حالا یااتوبوس میادیاتاکسی خطی هواخیلی گرم بودولی مجبوربودم برم چون قرعه کشی خونگی داریم بایدمیرفتم 

بعدنیم ساعتی شده بودچندتاماشین شخصی بوق زدن نرفتم یه دفعه یه پرایدقراضه اومدبرام بوق زددیدم یه زن باپوشیه نشسته عقب ماشین خوشحال شدم گفتم یه مسافرداره برم خسته شدم زیرافتاب وایستادم😥بعدرفتم گفتم فلان جاگفت سوارشوتادستگیره دروگرفتم بازکنم چشمم خوردبه دست خانمه اززیرچادرش بیرون اومده بوددیدم زخیم وپرموبود ازاین انگشترای عقیق وکلفت ومردونه توی دستش بود

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا بهت رحم کرده 

دزدی خیلی زیاد شده خانما حواستون باشه 

حتی با تاکسی 

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
2738

ببخشید گوشی ندارم تبلتم هنگید

بعدش یهو یه طرف صورتش بازشد دیدم مرده منم عین دیوونه هافرارکردم نزدیک بود سکته کنم حالااون ماشینم دنبالم بیاسوارشو

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
2706