2733
2734

خاهرم ي شهر كوچيك پرستار بيمارستانه

بعد رفته بود بخش زنان پيش دوستش ديد ي خانوم مسن اومد گف بچه اي كه دخترم سقط كرد دختر بود نه؟

اون دوست خاهرم كه ماما هس گف نه پسر بود

اينم ميره به دامادش ميگه ميگه پسر بوده سقط شده ناراحت كه چرا مراقب خودش نبود اخه

گويا زن و شوهره دختر داشتن ارزو پسر داشتن اينبار كه ميرن سونو گرافي اون شهر كوچيك ميگن دختره اونا هم مخفيانه بدون اينكه به مادراشون بگن سقط ميكنن

وقتي سقط ميشه پسر بوده بچه

مادر دختره هم ناراحت كه شما مراقب نبودين 

شوهر زنه ميره به ماما ميگه توروخدا ي كاري كنين برين الكي به مادر زنم بگين دختر بوده وگرنه همش سركوفت ميزنن

تروخدااا عکسم پاک نشده 

گزارش بزنین لطفا مرسی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4813528/چ-جالب-برنامه-doublicatعکس-خودم

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

خدا ازشون نگذره 😭😭😭😭دختر مگه چشههههههه اصن چ فرقی میکنه.. احمقن بخدا ... 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه توروخدا دعا نكنيد ما جاي كسي نيستيم

😐 درک نمیکنم این حجم از دلسوزیتو

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2738
نه توروخدا دعا نكنيد ما جاي كسي نيستيم

دعا نیست نفرینِ😁 یکی هم اینجا تو سایت میگفت بچه دومشو تا 16 هفته نگه داشت، بعد که رفت سونو و مطمئن شد پسره سقطش کرد ... چون دختر میخواست...همه‌جور آدمی تو این دنیا پیدا میشه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

چجورییییی دلشون میاد یه انسان یه ادم که قلبش میزنه قبل داره جون دارهو بکشن من ۱۱ سال پیش یه کفشدوزک کشتم اینقد گریه کردم هنوزم یادش میوفتم بغض میکنم

الان با اشک دارم تایپ میکنم

کفدوزک نازنین امید وارم حلالم کرده باشی❤😢😭

در تاریخ 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤             باران رحمت الهی همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسهایمان را برعکس گرفته ایم🌧🌂☔
نه دعاشون نكن هيچ وقت كسيو دعا نكن جاي كسي نيستيم ما عزيزدلم😔

دعا نکردم که سپردمشون به خدا .. خدا خودش جواب این ادم کشی و بده‌... من قلبم درد میگیره از این چیا😭😭😭

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
چون تا جاي كسي نباشيم نميتونيم درك كنيم

نمیدونم اخه سر قضیه بچه 

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2706