2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سگ.😭😭

کلی غصه میخورم که همچین فوبیایی دارم‌. اما اصلا نمیتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم. یه جا سگ ببینم تا چند شب کابوس میبینم.😖😖

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2738

تاریکی و سوسک

البته اگر این دوتا ترکیب بشن هر کسی هم باشه میترسه😂

ولی جدا از شوخی یکی سوسک بوده  یکی هم جن!

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

آب زیاد مثل اب استخر دریاچه دریا خیییییلی میترسم درحدی که اگه نگاه کنم پاهام سست میشن وگریم میگیره

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم

ترایپو فوبیا دارم

بشدت بدنم سست میشه وقتی میبینم اینجور چیزا رو

حتی قلبم تند تند هم میزنه اون لحظه

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2706