2737
2734
عنوان

تهوع بارداری

65 بازدید | 8 پست

دوستان من بچه دوممه

سر بچه اولم تهوع داشتم ولی نه به این شدت

چندکیلو وزن کم کردم. از بوی همه چیز حالم به هم میخوره!

حتی از قیافه خودم وقتی توی اینه نگاه میکنم حالم بد میشه و بالا میارم

الانم توی هفته ۱۳ هستم

۱۲ هفته و ۵ روزمه

کسی مثل من بوده؟ هر روز هم دارم آمپول دمیترون میزنم انگار نه انگار

مامان من اینجوری بوده دل تازه گوسفند رو قشنگ کباب کن بخور کمتر میشه. همکارم هم صبحا نون سوخاری میخورد بهتر میشد. من خودم با نی نی حرف میزنم میگم اگر هر چی میخورم بدت بیاد بزرگ نمیشیا یه خورده بهتر میشم.   

یه نی نی سالم و شاد تنها آرزوی این روزامه

من ت  هردو بد هستم الان سر دومی بهترم یگه بستری نشدم ولی خب من۲روز دیگه ۱۶هفتم تموم میشه وخوب نشدم اما تواولی که شدیدتربود بعداز ۱۶هفتگی خوب خوب شدم !فکر کنم بچه با بچه حالات مادر فرق داره

ولی شما مطمئن باش بیشتراز۱۶هفته طول نمیکشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ت  هردو بد هستم الان سر دومی بهترم یگه بستری نشدم ولی خب من۲روز دیگه ۱۶هفتم تموم میشه وخوب ن ...

بچه اولتون چی بود این چیه ؟ببخشیدا سوال پیش اومد برام 

گرنباشد چیزکی مردم بازهم گوه میخورند😊😆دهن مردمو نمیشه بست ولی جر که میشه داد گل که میشه گرفت صاف که میشه کرد😁برید کنار ببینم حرفشون چیه😅😂ای عزیزانم لطفا من آنم که رستم بود پهلوان نباشید😁😌همه جور تاپیکی میزنم گیر ندید بچه داری شوهر داری و ....هرچی به فکرم برسه میزنم😂هرکی دور و برم مشکل داشته باشه سوال داشته باشه تاپیک میزنم همه رو هم خودم ج میدم از طرف بقیه نمیتونم حرف بزنم😁😂😃😎مرسی که تا اینجا خوندی ادامه رو هم داشته باش😊نگید لایکم نکن ریپلی نکن پس مثل بز بشینیم نگات کنیم تو سایت گفتگو؟🤔😂بابا شل کن بزا خالی کنیم خودمونو 😂😂😂و آماااااا انقد بدم میاد از اینایی که تاپیک جنجالی میزنن بعد قفل میکنن😂خو یه دیقه مهلت بده حرف تو گلوم میمونه میترکم آخه بشرررر😒و درپایان لطفا بیشعور نباشیم لطفا قضاوت نکنیم قاضی فقط خداست و تو هرکسی رو بر اساس فرهنگ‌ و تربیتت میبینی😉یاعلی😄
2731
اولی که شاه پسره😉 دومی هم معلوم نیست دیگه یکشنبه نوبت سونو غربالگری دارم معلوم میشه

آخه من شنیدم تو پسر تهوع ندارن خخخ پس تو اونم دارن فرقی نداره😅

گرنباشد چیزکی مردم بازهم گوه میخورند😊😆دهن مردمو نمیشه بست ولی جر که میشه داد گل که میشه گرفت صاف که میشه کرد😁برید کنار ببینم حرفشون چیه😅😂ای عزیزانم لطفا من آنم که رستم بود پهلوان نباشید😁😌همه جور تاپیکی میزنم گیر ندید بچه داری شوهر داری و ....هرچی به فکرم برسه میزنم😂هرکی دور و برم مشکل داشته باشه سوال داشته باشه تاپیک میزنم همه رو هم خودم ج میدم از طرف بقیه نمیتونم حرف بزنم😁😂😃😎مرسی که تا اینجا خوندی ادامه رو هم داشته باش😊نگید لایکم نکن ریپلی نکن پس مثل بز بشینیم نگات کنیم تو سایت گفتگو؟🤔😂بابا شل کن بزا خالی کنیم خودمونو 😂😂😂و آماااااا انقد بدم میاد از اینایی که تاپیک جنجالی میزنن بعد قفل میکنن😂خو یه دیقه مهلت بده حرف تو گلوم میمونه میترکم آخه بشرررر😒و درپایان لطفا بیشعور نباشیم لطفا قضاوت نکنیم قاضی فقط خداست و تو هرکسی رو بر اساس فرهنگ‌ و تربیتت میبینی😉یاعلی😄
2738