2733
2739

ما چهار دختر و یه پسریم  بعد خواهرا و زنداشم  دور چمدونا  بودیم بعد مامانم  خیلی گیر و تل و کلا چیزای دخترونه  زیاد آورده بود منم دوتا دختر دارم داداشم دوتا پسر مامانم چیزای دخترونه رو داشت تقسیم میکرد به همه یکسان میداد بعد خوب اون دختر نداشت که بهش گیر و تل از این چیزا بده بعد من بی منظور یهو از دهنم  در اومد گفتم اصل کار دخترا هستن منظورم دخترای خودم بود ولی زن داداشم ناراحت شده بود فکر کرده بود منظورم دخترای مامانم هستن خلاصه به داداشم گفته بود دادشمم  سر این موضوع با مامانم که هنوز خسته زیارت بودن دعوا حسابی راه انداخت   از اون موقع دلم باهاشون  صاف نمیشه

باید با شما دعوا میکرد ن مامانت

شاید عروستونم دلش گیر و ال میخواسته واسه خودش

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بودم همچین فکری میکردم😕😕😕

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
2731

چه بچگانه بود کار زنداداشت 😒

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
باید با شما دعوا میکرد ن مامانت شاید عروستونم دلش گیر و ال میخواسته واسه خودش

اتفاقآ  مامانم گیرای بچه گونه رو به خودش داد  هرچی برا ما آورده بود مثل همون  حتی بیشتر ازما اورده بود براش ولی بازم

2738

متنفرم از اینایی که تا ناراحت میشن باید عکس العمل نشون بدن و عالم و ادم رو خبر کنن!  

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
اخه من منظورم خودش نبود این به خودش گرفته بود  

بله متوجهم. شاید چون شما هیجان داشتی واینا حرفتو نسنجیدی ولی خب چیزی نیس میتونی معذرت خواهی کنی از زن داداشت وتوضیح بدی ولی ب داداشتم بگو ک این کار بدشو توجیه نمیکنه. زن داداشت بچه نیس ک داداشت بخاد ب جای اون گلایه کنه اونم ب زبون دعوا.

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
اتفاقآ  مامانم گیرای بچه گونه رو به خودش داد  هرچی برا ما آورده بود مثل همون  حتی بیش ...

اخی....داداشته دیگه ببخش زنشم بچه بازی دراورده من شخصا سوغاتی دوست ندارم واسه همین سر این چیزا مخصوصا گیر مو روم نمیشه گله و شکایت کنم حس میکنم خودم کوچیک میشم نمیتونم عروستون درک کنم

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
حرف شما درست نبوده اونم فتنه بوده.البته خودتم بودی حتما ناراحت میشدی اون ک از منظور شما خبر نداشته

قدم ناراحت کردنش نبود تو این چهل روزی که  مامان بابام مکه بودن کلا همشون  خونه بابام بودن بخور بخاب  بعد ما که خونه پدریمون  بود در حد سر زدن  میرفتیم آنقدر احترامش داشتیم

اخی....داداشته دیگه ببخش زنشم بچه بازی دراورده من شخصا سوغاتی دوست ندارم واسه همین سر این چیزا مخصوص ...

اره ما از این بیشتر ناراحت شدیم که چیز ارزش داری هم نبودن  نزاشتن  منم بهشون گفتم اگه از خودم ناراحت شدید باید به خودم  میگفتید   

2706