2737
2734
عنوان

من چرا خواستگار ندارم😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1068 بازدید | 73 پست
چرااینقداشتیاق داری زودشوهرکنی واقعاشوهرچیکااامیکنه واس ادم ؟؟؟!!جزغم غصه مشکلات چیزی نیس

دقیقا 

من الانم که حامله م و درد وحشتناک دارم هم درکم نمیکنه و اذیتم میکنه فردا صبحم میخوام برم خونه بابام 😔😔😔😔

22 چیه اخه 😐 اره بابا بگذره پیدا میشه. ما یکی از آشناهامون 35 سالشه هنوزم خاستگار داره براش میاد خو ...

خخخ این که چیزی نیست دختر عمه من سال 86عروسی کرده 91طلاق گرفته،چند روز پیش باز نامزد کرده،36سالشه

اگرنظرت مخالفه منه ریپ نزن💪
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نگران نباش عزيزم ولي به نظرم تا قبل ٢٥ازدواح كن چون هر چي سن ميره بالا ادم سخت پسند تر ميشه ريز بين ...

من تازه ۱۸شدم 😐ب عالم و ادم گیر میدم بنظرم هیچکی در حدم نی😐😑

تیکر بچه نیس مال تبلدمه🤪آی ام مجرد😁💙برا خوشبختیم یه صلوات میفرستی لدفا😍مرسی ک فرستادی ان شاءلله به هرچی میخوای برسی❤الگوی زندگیم 💛باب اسفنجی💛خل نیستما بمب انرژیم🤗همه چیو دوسدارم به همه عشق میورزم😍راستی حیوون مورد علاقم 🐢😂عجیبه ولی خب بقیه حیوونا میمیرن و آدم وتنها میزارن ولی 🐢تا اخرش باهاته حتی شاید بعد مرگتم باشه دوسش دارم واقعا😘🤔یکم پر حرفم و شوخ ولی بی تربیت نیستم😱دوستم بدارین😐دوستتون میدارم بای😂✋میگما یادم رف من دوسپسر دارم الهی فداش بشم دعا کنید بهش برسم🙈
درسته که واقعا شوهرکردن همش مسولیت ولی،اگر ازدواج هم نکنی حرف هست

بخاطرهمین حرف مردم خیلیاابدبخت شدن حتماااااااااا خواستگارک میادبسنجین همه جوانبوتاچن ماهم باهاش درارتباط باشین اخلاقاش دستتون بیاد

2742
بخاطرهمین حرف مردم خیلیاابدبخت شدن حتماااااااااا خواستگارک میادبسنجین همه جوانبوتاچن ماهم باهاش درار ...

اره واقعا،باید ببینی چجوریه،چم.بسته.نری.تو زندگی،

اگرنظرت مخالفه منه ریپ نزن💪
2738
خخخ این که چیزی نیست دختر عمه من سال 86عروسی کرده 91طلاق گرفته،چند روز پیش باز نامزد کرده،36سالشه

اینایی که قبلا یه تجربه ناموفق داشتن تازه خوشبخت ترم میشن کلا رو هوا میبرنشون دیدم که میگم 😂

منم خاستگارام فقط تو کوچه بودن دوتاشون فقط خونه اومدن یکی هم دانشگاهیم هک رشته ایم.که عاشقم شد یکی ه ...

😄😄الهی بگردم

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

[QUOTE=149078488]اذیت.چرا؟من شوهرم 

من درد دارم و استراحت میکنم اون بدش میاد بقران صبح نا شب کار میکنم با این وًعم غذاشو آماوه میکنم چایی میوه مثه خدمتکار آخرشم یکم حالم بد باشه میزنم 

عزیزم به منم بگو😕

عزیزم کاش نی نی سایت امکان ویس دادن داشت...

من حدود ۲,۳ساعت تلفنی صحبت میکنم با هرکس که برای پیدا کردن همسر مناسب تماس میگیره.نمیشه مسأله به این مهمی رو با چندتا جمله حل کرد.اما خداروشکر هرکس خبر دارم جواب گرفته.منتها مطلب طولانیه و یه سری راهکارها هست که باید بهتون بگم.من کارم کوچینگ هستش و مباحث قانون جذب و...تدریس میکنم.اما نذر دارم که به هر دختر خانمی که بتونم یه جلسه تلفنی برای ازدواج مشاوره رایگان بدم.برای همین به استارتر گفتم خصوصی پیام بده.چون با تایپ هم طولانی میشه و هم اصلا مطلب جا نمیفته دوست خوبم🌺

چرااینقداشتیاق داری زودشوهرکنی واقعاشوهرچیکااامیکنه واس ادم ؟؟؟!!جزغم غصه مشکلات چیزی نیس

منم نظرم همینه ولی امان از حرف مردم . من دوران مجردیه خوبی داشتم 33 سالگی ازدواج کردم ولی همش بخاطر حرف مردم بود وگرنه بهترین زندگیو با پدر و مادرم داشتم . الان م فقط پسرم تنها دلخوشیمه . همسرم بد نیس ولی من توفع خیلی بهتر داشتم . مشکلات از به طرف خونواده همسرتم مزخرف باشن دیگه نور علی نور میشه . دوست خوبم شمام از مجردی ت لذت ببر این روزا برنمیگرده والله

دقیقا  من الانم که حامله م و درد وحشتناک دارم هم درکم نمیکنه و اذیتم میکنه فردا صبحم میخوام بر ...

الهیییی جان😕😢،اصن خون پدرنعمته خون شوهرهمش بشوربساب اندامت بخاطربچ بهم میریزه هزارتاااحرف ازخودشوخونوادش میشنوی ،واس هزارت دوتومن هییی بایدبگیییی ولی خون پدرازادی خیلی خوبه

2706