2733
2739
عنوان

من چرا خواستگار ندارم😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1068 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

عزیزم بیشتر تو اجتماع باش. اگه خانواده مذهبی هستی با مادرت مراسم مذهبی و مولودی و ..‌ اینجور جاها برو . منظورم اینه تو خونه بشینی و کسی تو رو نبینه که نمیان خواستگاریت 

چرااینقداشتیاق داری زودشوهرکنی واقعاشوهرچیکااامیکنه واس ادم ؟؟؟!!جزغم غصه مشکلات چیزی نیس

درسته که واقعا شوهرکردن همش مسولیت ولی،اگر ازدواج هم نکنی حرف هست

اگرنظرت مخالفه منه ریپ نزن💪
2740
عزیزم 🌺 اگه خواستی خصوصی بهم پیام بده بگم چیکار کنی😘

میشه ب منم بگی ؟؟؟

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
شاید داری خانواده بهت نمیگن

اره .من تا حالا چند تا خواستگار داشتم 

یکی ام سمج بوده خیلی 

اصلا خبر ندادن به من 😐😐😐

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍

تازه اول جوونیته اصلا چرا فکر ازدواجی منم 22سالمه خواستگارم نداشتم😂برو کیف زندگیتو کن دیگران دورورت ازدواج کردن به چی رسیدن که تو برسی یا غصه بخوری ازدواج نکردی من خودم فکر خوندن ارشدو کارم هر وقت از لحاظ مالی مستقل شدم ازدواج میکنم بعدم الان کسی سنتی خاستگاری نمیره که دوست میشن بعد ازدواج میکنم این چیزا غصه خوردن نداره که

چند بار تاپیک میزاری یکم صبرداشته باش چقدر عجولی

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
2706