2737
2734

تعداد و مورفولوژی هم مهمه

برای همسر من a صفر بود

B هم ۱۵ درصد بود

طبیعی باردار شدم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تحرک اسپرم همسذم به حدی پایین بود که حتی ای وی اف هم نا امید بودم و میکرو کردن ولی به لطف خدا طبیعی باردار شدم و تا حدی درمان شد الان گوشیم خاموش میشه عزیزم فردا اکه خواستی ریپلای کن برات توضیح میدم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2728
تعداد و مورفولوژی هم مهمه برای همسر من a صفر بود B هم ۱۵ درصد بود طبیعی باردار شدم

عزیزم موفولوژی ۱۰ درصد نرمال

حجم ۳.۵

غلظت اسپرم ۳۰ میلیون در میل

تحرک آ ۵ درصد

ب ۲۰ درصد

سی ۲۰ درصد

یه ماهی میشه ال کارنتین و مولتی ویتامینم میخوره

تازگیام فرتیل اید

بنظرت با این اسپرم میشه طبیعی باردار شد؟

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰
من تحرک اسپرم همسذم به حدی پایین بود که حتی ای وی اف هم نا امید بودم و میکرو کردن ولی به لطف خدا طبی ...

منم دوبار آی وی اف و یکبار میکرو ناموفق داشتم خیلی ناامید شدم چیکار کردی؟میشه به من بگید؟

"شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟                            من به این خنده ی پر غصه دچارم شب و روز"            
من تحرک اسپرم همسذم به حدی پایین بود که حتی ای وی اف هم نا امید بودم و میکرو کردن ولی به لطف خدا طبی ...

اره عزیزم ممنون میشم توضبج بدی

خدا نی نی تو حفظ کنه

2738
عزیزم موفولوژی ۱۰ درصد نرمال حجم ۳.۵ غلظت اسپرم ۳۰ میلیون در میل تحرک آ ۵ درصد ب ۲۰ درصد سی ۲۰ ...

شوهر منم یه ماه این داروهارو استفاده کرده بود

شش ماه بعدش باردار شدم

مورفولوژی شوهرم ۴ درصد نرمال بود

تعدادش ولی بالای صد میلیون بود

وضعیت شوهرت بد نیست به این داروها کارش راه میفته

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
تقویت کن حسابی دارو  اورتومول خوبه فرتیلید من ویتامین ث ایی فولیک اسید  خرنوب ژل رویال.... ...

دد چه حدیه؟ خیلی ضعیفه؟

کلا میخوام بدونم شانس باردارب هست تو این وضع؟؟

فرتیل اید میخوره واقعا تاثیرداره؟

چون خیلییی گرون خریدم دونه ای ۶ تومن😑😑

ماله من 15 درصد بود با یه سری چیزا دادیمش خورد حامله شدم 

عزیزم دوتا باهم ۱۵؟؟

چیا دادین خورد؟؟ چندماه بعد حامله شدین؟

دد چه حدیه؟ خیلی ضعیفه؟ کلا میخوام بدونم شانس باردارب هست تو این وضع؟؟ فرتیل اید میخوره واقعا تاثی ...

فرتیل آید عالیه

چندتا میخوره در روز؟

2706