2737
2739
ببين صاحب خونه ما ٣ سال پيش ٣ تا واحد خريده ١ تومن  نوش جونش البته  الان تقي ب توقي خورد ...

ميدونم شما چي ميگي همين مثالي كه زدي اون فقط ارزش پولش حفظ شده وگرنه با كرايه اي كه سه سال پيش ميگرفته رفاهي داشته كه الان با كرايه بالا داره چون همه چي هم گرون شده 

ول كن چي بهش بگم وقتي ٨٠ سالشه مخش قد يه ارزنه

خدا خوبش کنه

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهر من خیلی بی زبونه خیللللی نمیتونه از حقش دفاع کنه یجورایی از مامانش میترسه

خب جی بگه آخه، بگه خونه رو بفروش به من پول بده

نطمئن باش مادرشوهرتم این کارو بکنه خواهر برادراش از حقشون نمیگذرن حتی اگه خونه ۱۰۰۰ متری داشته باشن

جنت آباد، دهکده المپیک ، بلوار فردوس میتونی پیدا کنی تا ۶۰ متری اگر تازه ساختم نخوای مثلا ۱۵ سال ساخت طبقات بالا بدون آسانسور ۸۰ متریشم هست تو دیوار بزن خیلی برات میاره من منطقه ۱۹ تازه یه نوساز گرفتم ۳۰۰ رهن کامل خونه خیلی گرون شده

2731
ميدونم شما چي ميگي همين مثالي كه زدي اون فقط ارزش پولش حفظ شده وگرنه با كرايه اي كه سه سال پيش ميگرف ...

تازه میپرسن بچع داری چندتا داری من ی دونه دارم میفهمیدن ی جوری نگا میکردن ک مثلا کاش نداشتی چندجا بخاطر بچه داشتن بهمون خونه ندادن،خب مردم سر بچه هاشونو ببرن؟

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
کردم اینکارو ۳ هفته هم قهر کردم رفتم خونه مامانم دوباره اومد التماس که خواهش میکنم برگرد تلاشمو بیشت ...

ميدوني تقصير شوهرامون نيس واقعا هم هر چي تلاش ميكنن ب جايي نميرسه 

اوني ك بايد ب فكر باشه نيس

ولي واقعا اگه از مادرشوهرت كاري برميادداره در حقتون جفا ميكنه

تورو خداااااااا لايك نكنين
ای خداا چطور ب اینا میگن مادر بخدا موندم من بچم ی سالش نشده شاید باورت نشه اما شب تا صب از غصه ایندش ...

از اول پسراشو تنبل و تن پرور بار آورده تا گیر کردن با یک میلیون دو میلیون دهنشو بسته مثلا 

2738
از اول پسراشو تنبل و تن پرور بار آورده تا گیر کردن با یک میلیون دو میلیون دهنشو بسته مثلا 

براش متاسفم واقعا

ميدونم شما چي ميگي همين مثالي كه زدي اون فقط ارزش پولش حفظ شده وگرنه با كرايه اي كه سه سال پيش ميگرف ...

خدا ب هممون نظري كنه

البته صاحب خونمونم دستش درد نكنه تو اين كرونايي ٦٠٠ تومن بهمون تخفيف داد

براشون مهم نیست که ،مادرشوعر من فقط پولو میشناسه از ۵ جای مختلف درامد داره تازه اونایی که من خبر دار ...

شوهرت از لحاظ مالي ب مادرش وابسته س؟؟؟

يا براي مادرش كاري ميكنه ؟؟ مثلا كمكش كنه براي خريد دكتر مسافرت؟؟؟

جنت آباد، دهکده المپیک ، بلوار فردوس میتونی پیدا کنی تا ۶۰ متری اگر تازه ساختم نخوای مثلا ۱۵ سال ساخ ...

الان طبقه ۴ بدون آسانسورم اصلا دیگه طاقتشو ندارم پسرم التماس میکنه میگه مامان خواهش میکنم ایندفعه خونه آسانسور داشته باشه یا پله نداشته باشه ،خیلی سخته همه ی اطرافیانت اوکی باشن و تو همش از دست همسرت حرص بخوری که به فکر حتی بچش نیست ،برام دعا کنید یک کار جدید شروع کردم دعا کنید اوکی بشه من بتونم حداقل خواسته های پسرمو بر آورده کنم

ميدوني ماهي پنج تومنم درآوردنش مرد ميخواد تو اين اوضاع كاش يه وامي فروش طلايي چيزي پول پيش رو زياد ميكرد

شوهرت از لحاظ مالي ب مادرش وابسته س؟؟؟ يا براي مادرش كاري ميكنه ؟؟ مثلا كمكش كنه براي خريد دكتر مسا ...

آره خیلی ،برای دکتر مسافرت نره ولی جایی بخواد بره میبرتش 

2706