2737
2739
ی لقمه نونه ادم میخوره میگم با همین نداریش برا تولد گوشی ایفون خریده فک کن اونم قسطی،ادم خوبه چشم و ...

مبارکت باشه عزیزم😍وخدا عشقتون نسبت به هم رو صدبرابر بکنه....🙏❤

داماد ما دو تومن میگیره😑😑😑😑😑 شوهر بیچاره منم حتی جمعه ها کار میکنه تا نه شب بعد کارش میره اس ...

شوهر من رتبه دورقمیه کنکوره هم کارشناسی هم ارشد دانشگا تهران خونده نخبس کلی درس خونده بخدا چشاش کلی ضعیفه حسابداره کارشم سخت انقد میگیرع بگذریم ک خودمم رتبه دورقمی ام اما کار ندارم

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مبارکت باشه عزیزم😍وخدا عشقتون نسبت به هم رو صدبرابر بکنه....🙏❤

فداتشم من قربونت ممنون از دعای خیرت ایشالا صد تا به ازینا برا شما

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
عزیزم کجای کاری با ۳ تومن میگم خونه پیدا نمیکنم

به نظر من بیا پایین حالا نه اسلامشهر یه جایی که نخواهی سه تومن بدی اجاره تا میتونی رهنو ببر بالا والا حیفه تو این اوضاع مرد با جون کندن پول در بیاره بدیم اجاره من که نمیتونم بهش فکر کنم بخدااا صاحبخونه ها هم بی انصاف شدن

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
دیوسه دیگه یک دخترش خونش سعادت آباده ۱۵۰ متر یک خونه دیگه هم داره ،اون دخترش سهروردی میشینه ۳۵۰ مت خ ...

عزیزم خدا به مادرشوهرت عقل بده وهدایتش کنه🙏من نمیدونم مال ومنال میخواد باخودش برداره ببره اون دنیا

2740
خوبه دزد نمیاد😂

بخدا اونحا تنها بموني شب ميان سرتو ميبرن

١٣٠ هزار تا واحد ساختن ك بزور ١٠٠٠ تاشو ساكن شدن

يه سوپري داشت اووووووووف ٤ تا ايستگاه بايد ميرفتي تا برسي بهش اصلا يه وضعي

تورو خداااااااا لايك نكنين
بمیرم عزیزم ایشالا خدا خوبش کنه دلش ب رحک بیاد ب داد شما برسه

خدا نکنه عزیزم اصلا رحمی نداره میگه بیاین واحد خودمون زندگی کنید سمت اسلامشهر من نمیتونم خوب چیکار کنم یکسال رفتم داشتم دق میکردم نتونستم

خدا نکنه عزیزم اصلا رحمی نداره میگه بیاین واحد خودمون زندگی کنید سمت اسلامشهر من نمیتونم خوب چیکار ک ...

عجب ادمیه اینا مادر نیستن

شهرزيبا يا شهران رو چك كردي قيمتاشو شايد باشه

من دوسال پیش شهرزیبا بود خیلی گرونه

2706