2733
2734
عنوان

نظر سنجی درباره بازگشایی مدارس

| مشاهده متن کامل بحث + 6120 بازدید | 113 پست
دقیقا الان یاد تفریح و‌مسافرت ،و رستوران و دید و بازدید و دوا درمون و هزار تا کار دیگه که قبل تو خوا ...

بخدا انقدر به خاطر همین کرونای کوفتی کار دندونام رو انداختم عقب دیگه از درد بیهوش شدم و همسرم به زور بردتم دکتر دکتر هم گفت خانم اکثر دندونات عفونت کردن شانس آوردی وگرنه عفونت وارد خون میشد و فاتحه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا اگه بچه ها بزرگتر باشن آره ولی پسر من که میره کلاس دوم اصلا فاصله گذاری میدونه یعنی چی من تو خو ...

من دخترم امسال تازه میره کلاس اول 😢 از اول همه چی مجازی، 😟😟😟😟

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2731
ما هنوز کارنامه رو ندادن هر چی هم میگیم میگن خانم برای چی عجله دارین

یا خدا، مدرسه خواهر من تا آذر ماه رو فیلم ها رو ضبط کردن و همه چی حاضره که اون موقع نخورن به مشکل، فقط حیف که پسرونه است، من نمیتونم دخترم رو بزارم 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
آره ولی اگه خوداموزش پرورش تصمیم درست می گرفت کلن امسال تعویق می انداخت به نفع همه بچه ها بود باور ک ...

خب وقتی مجبورمون کنن فقط دو راه دارین چیکار کنیم اونوقت باید سلامتیشون برامون در اولویت باشه

2738
بخدا انقدر به خاطر همین کرونای کوفتی کار دندونام رو انداختم عقب دیگه از درد بیهوش شدم و همسرم به زور ...

دقیقا مثل من سه دندونام قشنگ شکستن ولی می ترسم برم دندون پزشک

هرگزاون نگاه مهربونت بی تفاوتی رو یاد من نداد
دقیقا مثل من پدرش میگفت تو از معلمش سخت گیر تری

خواهرم من پارسال یه شاگرد داشت، تو طول سال به زور دو کلمه میخوند بعد که مجازی شده بود اولین نفر تکلیف می‌فرستاد 😂 خواهرم به مادرش پیام داد که من خط رو میشناسم، لطفا بگذارید خودش انجام بده، مادره میگفت نه خودش انجام میده اخه باهوشه 

هوش بچه یهو تو خونه اونم مجازی یهو قل زد، این مادر به آینده بچه اش لطمه میزنه 

خواهرم من پارسال یه شاگرد داشت، تو طول سال به زور دو کلمه میخوند بعد که مجازی شده بود اولین نفر تکلی ...

اتفاقا معلم پسر من هم خیلی تذکر میداد ولی متاسفانه خیلی از والدین میگن فقط بچمون بره بالا همین

2706