2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

بد نیست اگه امکانش بود هردو رو رو سرت امتحان میکردی راحت تر بود 

ولی در کل پوست روشن اکثر رنگا بهشون میاد 

تیره بیشتر ولی هر دو تا شال قشنگن 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
بد نیست اگه امکانش بود هردو رو رو سرت امتحان میکردی راحت تر بود  ولی در کل پوست روشن اکثر رنگا ...

مررررسی عزیززززززم با وجود کرونا میترسم برم مغازه خرید کنم همه خریدام آنلاین شده خدا خودش کمکمون کنه این وضع تموم شه😍

به نظرم این صورتیه یه کم طرحش قدیمی شده ولی اون یکی جدیدتر بود 

الان دقت کنی اکثرا شال و روسری طرحدار میزارن سرشون 

ساده کمتر شده 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.

حالا بازم سلیقه خودت خیلی مهمتره 

2706