2737
2739
عنوان

اگه خواستگاری داشته باشید که

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی عموم از رو دلسوزی گفته؟

نمیدونم عموی شماس باید ببینی واقعا دلسوزه یا ن ولی ببین خونوادت چی میگن و اینکه آیا همین قدر که تو پسره رو دوس داری اونم دوستت داره و واسش خیلی قابل احترامی؟اینکه خیلی راحت میگه ۵ ۶ ماه حرف میزنیم تفاهم نداشتیم به هم میزنیم یعنی زیادم دلش پیشت گیر نیس

2731

نامزد باشین حداقل ۶ماه ببین خوبه بهت میخوره مخصوصا خانوادش

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
نمیدونم عموی شماس باید ببینی واقعا دلسوزه یا ن ولی ببین خونوادت چی میگن و اینکه آیا همین قدر که تو پ ...

مشکلی با عموم نداشتیم تا حالا ،عموم از بابام کوچیکتره ۱۰ سالی ولی خیلی مصر بود که ردش کن حتی با مامانم هم صحبت کرد که حالا زوده و ردش کنه و...

کاش دلها در چهره ها بود.....
مشکلی با عموم نداشتیم تا حالا ،عموم از بابام کوچیکتره ۱۰ سالی ولی خیلی مصر بود که ردش کن حتی با ماما ...

مامان بابات چی میگن از پسره خوششون میاد یا زیادم موافق نیستن؟

2738
متاسفانه خانواده ی ما به هم خوردن نامزدی رو فاجعه برای دختر میدونن

یه مدت دور از چشم خانواده رفت وآمد کنید خب باید همو بشناسید یا نه کاش خانواده ها ی ذره درک کنن این چیزارو😞

ببین عزیزم ترو سر جدت بدون شناخت یوخ بله نگیا

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
مامان بابات چی میگن از پسره خوششون میاد یا زیادم موافق نیستن؟

بابام میگه از پسره خوشم نیومد اگه هم خواستی باش ازدواج کنی مسئولیتش کامل گردن خودت چون خودت خواستی

یه مدت دور از چشم خانواده رفت وآمد کنید خب باید همو بشناسید یا نه کاش خانواده ها ی ذره درک کنن این چ ...

چی بگم عزیزم...

دلم نمیزاره نه بگم عقلم میگه نه بگم...

حس میکنم عاشق پسره شدم ولی میترسم ازدواج کنم بد باشه همه سرزنش کنن ما بهت گفتیم خودت کردی

2706