2737
2739

ی هفتس با شوهرم اومدم شهرستان شوهرم دوروز موند و رفت روزآخری که رفت باهم بحثمون شد اصلا باهاش خداحافظی نکردم  دیگه تلفنی هم حرف نزدم و جوابش ندادم 

امروز صبح به مامانم زنگ زد گفت دارم میام دنبال یسرا ظهر تو جاده اراک تصادف کردیاحسییین از اون لحظه ای که شنیدم دیوونه شدم انقدر جیغ زدم صدام گرفته الانم بیمارستان چندساعت بیهوش بود خداروشکربه هوش اومده اما پاش فکر کنم شکسته کل صورتش خونی بود الان میدونم که حتی یک ثانیه هم نمیتونم بدون اون زندگی کنم حتی باهمه ی بدی ها و سختی فردا میرم پیشش تورو خدادعا کنین واسه همسرم مشکل جدی نداشته باشه انشالله هیچوقت غصه به دلتون نشینه😔😔😔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگران نباش خدابزرگه و شفا میده خدابرای همدیگه حفظتون کنه

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.

ای جان عزیزم😔😔😔درکتون میکنم که ناراحت باشین...انشاالله به زودی زودحالشون خوب خوب شه...همه ی ماادمااشتباه میکنیم مهمترین چیزدرس گرفتن ازاون اشتباهودیگه تکرارنکردنشه که بااینچیزایی که گفتین شماخودتون خانم بامحبتوفهمیده ای هستین...توکل به خداکنین...خداواسه هم حفظتون کنه....گاهی وقتایه اتفاقایی یه تلنگرن که یاداوری شه به همسرمون چقدبایدبهابدیم...مادوهمسفریم که تااخرباهمیموچقدروهم تاثیرگذاروبخش بزرگی ازرضایتمون ازجنبه های زندگی هم به هم بستگی داره...پس چقدمحشره اگه رابطه ی عالی باهم داشته باشیموهمیشه به هم حس خوب بدیموقهرواینجورچیزاروواقعابه رابطمون راه ندیم که اصلادنیاارزششونداره....که اینابه علمومطالعه واینهاهم بستگی داره اگه بلدنیستیم بخونیم یادبگیریم😊توکلتون به خداباشه اگه امکانش هست وحتی نیست جورکنینوبرین کنارش وبهشون ارامش وانرژی مثبت بدین....

قطارزندگی دیگه برنمیگرده ها💥💥حواست به زمانتو کارایی که میکنی هست؟؟🌟