2733
2739
عنوان

خیلی ناراحتم دلم گرفته 😔😔😔🖤

203 بازدید | 7 پست

عشقمو می‌خوام کی بشه من تاپیک بزنم عقد کردیم 😔😔😔😔😔کاش بود و نگاش میکردم هی خدا دارم میترکم 😔😔قلبم درد میکنه دوره ازم دارم میمیرم 

حتی اگر از دوریت این دل بمیرد،عاشق محال است که فراموشی بگیرد💛:-)

🖤

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عاشق بودن در عین اینکه شیرینه تلخ هم هست.

چه وقتی ازش دوری چه وقتی بهش نزدیکی

حداقل برای من اینطور بوده

میفهمم چه حسی داری اسی

خودمم نفهمیدم چی گفتم🙄

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2731

ای بابا😕همه عشقشونو میخان، تازگیا پی بردم تا خدا که را خواهد☺ عزیزم بسپر بخودش👋

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏
2738