2737
2734
عنوان

راهنمایی میخوام در مورد طلسم

159 بازدید | 21 پست

سلام. من راستش اهل اینکارا نیستم بلدم نیستم. 

ماجرا از این قراره: ما یه خونه ی کوچیک پدرشوهرم بهمون داد اول ازدواج بعد کلی مشکل درست کردن برامون خونواده شوهرمو همش تو اون خونه دعوا بود. بفد ۳ سال ما رو پرت کردن بیرون با اینکه خونه مهریه من بود که الان این زیاد مهم نیست بعد چندتا مستاجر اونجا اوردن بعد ما. مستاجر اخرمون ۴ سال نشست اونجا. خلاصه ما دو سال پیش خونه رو پس گرفتیم و زدن به نام شوهرم. زندگیمونم بعد از اینکه از اون خونه رفتیم و البته قطع رابطه کردیم با فامیل شوهر به طور کامل، بهتر شد. دوسال پیش مجدد رابطه رو شروع کردیم که خونه رو بهمون دادن. البته همیشه با اینکه شوهرم درامد و کارش خوبه ولی هشت مون گرو نه مون بود. پولمون جمع نمیشد. حالا بگذریم. 

خب آبجی شاید ولخرجی میکنید زیاد😐

چون میگی درآمدش اوکیه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

مستاجرمون با اینکه قیمت اجاره خیلی خوب بهش گفتیم و خونه مونم خدایی خوبه ولی میخواد پاشه. با شوهرم امروز صحبت کرده و گفته از روزی که اومدم تو این خونه همش با زنم دعوا داشتم و عید ۹۹ درنهایت طلاق میگیرن البته با ریش سفیدی دوباره برگشتن بهم ( میگفت قبل از اینکه بیایم تو این خونه جز بحث های جزیی با زنم نداشتم الان ۱۳-۱۴ ساله ازدواج کردن) و اینکه ۳ تا خونه داشتم وقتی اومدم اینجا مستاجری سه تاشو از دست دادم. و پولام جمع نشد اصلا" با اینکه اوضاع کارم سه سال اول خوب بود. قبل از ایشون و بعد از ما هم ۵ تا مستاجر اومدن رفتن که دوتاشون طلاق گرفتن. گفت بنگاهیه گفته این خونه طلسم شده‌. و این اعتقاد نداشته. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد که اوضاع خودشو میسنجه و یه اشنایی داشتن سر موضوع طلاقشون اومده بوده خونشون برای پادرمیونی گفته خونه رو عوض کنید این خونه رو طلسم کردن. بعد اینکه وقتی ما از اون خونه رفتیم مادرم رفته بود پیش یه اقایی که سرکتاب باز میکنه و مادرم بهش خیلی اعتقاد داره. گفته بود یه نفر تو زندگیشون گره انداخته یه آشنا. و یه دعاهایی داده بود برای باطل کردنشون که متاسفانه شوهرم دید و نذاشت من انجام بدم. و یا چیز دیگه اینکه مادرشوهرم سر عروسیمون کلی برنامه درآورد و تو مراسم یه کاری کرد مراسم بهم بخوره که نخورد با تدبیر مادرم. و بعدها خودش گفت که من یه دعا گرفته بودپ که اگه ایم ازدواج به صلاح نیست بهم بخوره که خداروشکر بهم نخورد.  میشه نظرتونو بگید؟ اعصابم خورده از وقتی شوهرم اینا رو گفته. همش میگم چقدر یه نفر میتونه بخیل باشه که بدبختی و گرفتاری بقیه رو بخواد 

2728

اون آقایی که مادرم میشناسه و سرکتاب باز میکنه به مادرم گفته بود گرهی که انداختن تو زندگیشون راحت باز نمیشه خیلی دعا کنن و صدقه بدن و کمک کنن ایشاله مشکل برطرف شه. 

بعد که اوضاع خودشو میسنجه و یه اشنایی داشتن سر موضوع طلاقشون اومده بوده خونشون برای پادرمیونی گفته خ ...

خب خوندم گلم😉

راستش آدم خدانشناس و حسود همیشه هست و این کارا گرچه خرافات هست ولی وجود داره چون برای خود من هم یه طلسمی انجام داده بودن مامانبزرگم رفت پیش یه سیدی و باطلش کرد و از اون به بعد زندگیم اوکی شد

شما هم که مطمئنی همچین چیزی هست 

باطلش کنن برات 

دیگه ایشالله هیچ مشکلی پیش نمیاد

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2738
خب خوندم گلم😉 راستش آدم خدانشناس و حسود همیشه هست و این کارا گرچه خرافات هست ولی وجود داره چون برا ...

ببین مطمین که نیستم ولی الان میبینم اینطوری شده میگم شاید هست. شما دعا گرفتی؟ چطوری باطل کرد؟ میتونی شماره شو برام بگیری؟ یا ادرس اگه تهرانه؟ 

بعید میدونم کار مادرشوهرم باشه. چون بهرحال خودشم خیلی اذیت شد سر این ماجراها به کل از چشم شوهرم افتا ...

منم فکر نمیکنم کار ایشون باشه

چون به هرحال زندگی پسر خودش رو که دوست نداره خراب شه گلم

منم فکر نمیکنم کار ایشون باشه چون به هرحال زندگی پسر خودش رو که دوست نداره خراب شه گلم

البته خیلی دوست داشت طلاق بگیریم همه ی تلاششم کرد حتی صریح به شوهرم گفته بود اگه طلاق دادیش رو ما حساب کن. کلا" بلا نیست که سر پسرشون نیدورده باشن. وقتی ما رو انداختن بیرون شوهرم سرباز بود  و یه حقوق سربازی. کی پسرسو انقدر کوچیک میکنه و تو فشار میذاره؟ ولی با اینحال من فک نمیکنم کار ایشون باشه 

ببین مطمین که نیستم ولی الان میبینم اینطوری شده میگم شاید هست. شما دعا گرفتی؟ چطوری باطل کرد؟ میتونی ...

والله من نرفتم تاحالا اونجا اصلا آدرس و شماره ندارم فقط میدونم مهرشهر کرجه 

و اینکه دعا دست من نداد فقط باطل کرد و دعاش سوزوندنی بود که خودش انجام داده بود و من فقط تاثیرش رو دیدم

والله من نرفتم تاحالا اونجا اصلا آدرس و شماره ندارم فقط میدونم مهرشهر کرجه  و اینکه دعا دست من ...

از مادر یا مادربزرگت نمیتونی نشونی ازش بگیری؟ لطف میکنی 

اسمشونم نمیدونن؟ یا به چی میششناسن مردم؟ 

اسمش رو نمیدونم والله بخدا

2706