2737
2734

اصلا به فکر نیست خیلی ولخرجه آنقدر به خودم سختی کردم کلاس وسیله هیچی نمیخرم به امید اینکه پس اندازی بشه واسه ساخت خونمون انگار نه انگار بیفکره یه بابای حقوق بگیر دارا یه داداش ولگرد داره که خرجشون پای ماست پول اب وبرق خونه شریکیم این ماه ۲میلیون اومده جمعا فردین بازیش گل کرده میگه خودم میریزم زندگی تویه خونه ۳۵ متری دق مرگم کرده با دوتا بچه تورو خدا برام دعا کنید مشکلاتم حل بشه 

وزن اولی۲۵ مرداد۹۴کیلو ۱۳ابان۸۵کیلو وزن هدف۷۰

عزیزم دیگه مراعاتش رو نکن

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😑

حالا ایشون فردین بازیشون گل کرده   باباش ک از اوضاع تون خبر داره چرا میزاره بره پرداخت کنه!!!

گـفـتنـد کــــــه او عـــــاشــــقِ گیـــســوی کمنــــــد اســت ،مـــوهـــایِ مــن از عصـــــرِ همـــــان روز بلنــــــد اســت ...♏

2 میلیون پوله آب و برق و گاز اومده؟   

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2740
😑 حالا ایشون فردین بازیشون گل کرده   باباش ک از اوضاع تون خبر داره چرا میزاره بره پرداخت ک ...

خریامفت گیر اوردن خستم خسته قلبم امشب به درد اومده

واسه مامانم اینا ۱میلیون ۲۰۰فقط پول اب اومده

اون برای پوله فاضلابه شاید وگرنه پوله آب 1200 زیاده 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
مدیونی دیگ مراعات این شوهرو بکنی ازش پول بگیر واسه خودت جمع کن

مگه میمونه چی بگم بابا دخترم خیلی روحیش حساسه یه ذره بحث میکنیم شب تاصب باخودش حرف میزنه وای به حال دعوا مرافه 

اون برای پوله فاضلابه شاید وگرنه پوله آب 1200 زیاده  

نه اونا فیش جدا واسه فاضلاب دارن اینا شدن مشترکین پر مصرف...

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀