2733
2734

من قبلا شاغل بودم بعد به دنیا اومدن بچه م دیگه نرفتم  ( شوهرم نذاشت )
۴ سالی میشه شوهرم هم بهم پول نمیداد خیلی سخت میداد
برای خورد و خوراک بهترین چیزا و میخره ولی برای لباس و آرایشگاه و.... من باید به بدبختی بگیرم
یکی از درجه یک هاش هم خونه باباش هیچی نداشت الان شوهر کرده پسر بابا پولدار تا وضعیت من و میبینه هی فخر فروشی میکنه .....
امروز خیلی دلم گرفته بود همش گفتم خدایا من چه گناهی کردم که باید اینهمه سختی بکشم ( خونه بابام از نظر مالی تامین بودم ولی عاطفی نه جو خونمون بد بود)
اینم بگم شوهرم خسیس نیست ولی نمیدونم چرا برای پول من و اذیت میکنه

قبلا تو. یه شرکت کار میکردم مسئول فنی بودم مدیر عامل شرکتمون خیلی ازم راضی بود حتی زمانی که اومدم بیرون بهم گفت هر زمان بیای بهت کار میدم ....

امروز بهم از شرکت زنگ زدن برای کال سنتر و یک سری کارای گارانتی شرکت باورم نمیشد بیمه هم میکنه و فعلا حقوق پایه

فقط باید ساعت اداری از خونه بیرون نرم

خیلی خوشحال شدم اصلا فکرش هم نمیکردم برام کار جور بشه
البته پارسال بهم زنگ زدن بعد گفتن خبر میدیم ندادن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدارو شکر خوش ب حالت دست راست رو سر من❤😚

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
2738
2706