2733
2739
عنوان

بیاین..داروی ضدکرونا

719 بازدید | 66 پست

نمیدونم چی بگما..

شاید اصطلاحا باید گفت به کوری چشم تمومِ کسایی که همیشه بدِ ایرانو گفتن..

یاکسایی که تو تاپیک های قبلیمم ساز ناامیدی زدن..

به اون خوشبینای خوش ذوق..

به اون پرانرژیایِ دوسداشتنی میگم که روزایِ خیلی خوووبی توراهه فقط یکککم دیگه طاقت بیارید😍😘

این خبر رو اخبار هم گفتن😍🌸

مبارکِ هممون 

انشالله حال همه خوب بشه

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣

خداروهزار مرتبه شکر

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خداروهزار مرتبه شکر

😍😍

مواظب خودتون و عشفایِ زندگیتون باشید تا به بازار اومدن دارو و واکسن که انشالله بعدا روزای خوبیو کنارهم سپری کنید😍😍

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣

این دارو ضد کرونا نیست و فقط توی مراحل اولیه  بیماری استفاده میشه

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
2738
انشالله که درست باشه  مثل دستگاه کرونا یاب نباشه😂

اون قضیش چیه؟

من نمیدونم 

ولی این خبرو امشب تواخبار هم اعلام کردن 

مواظب خودتون و عزیزانتون باشید که بعدا باخیال راحت کنارهم جمع بشید😍😍

😍😍 مواظب خودتون و عشفایِ زندگیتون باشید تا به بازار اومدن دارو و واکسن که انشالله بعدا روزای خوبی ...

ایشالا🥰

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
وااای واقعاا

اره عزیزم😍😍

درسته ولی طول میکشه به تعداد انبوه درست بشه و اینکه این درمان قطعی نیست چون ویروس هر لحظه داره جهش پیدا میکنه این تا حدودی باهاش مقابله میکنه نه اینکه درمان قطعی داشته باشه

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
2706