2737
2734
عنوان

شمالم عاشق اينجور قيافه هاييد؟؟؟😍😍عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 4308 بازدید | 261 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر روز میرم اونجاها   فقط تو خودشه  میگه هم نگرانمممممم والا خاک تو سر این نگزانی ک ت ...

چیشده یه توضیح مختصر لطفا

کسی که زندان انفرادی را ساخت خوب میدانست که سخت ترین کار بشر تحمل خویشتن است.....
2731
هر روز میرم اونجاها   فقط تو خودشه  میگه هم نگرانمممممم والا خاک تو سر این نگزانی ک ت ...

الان نتونه زندگیشو مدیریت کنه که هیچی ...

میخوای یکم باهاش راه بیا از در دوستی برو شاید درست شد 

نمیشه که اعصاب خودتو خورد کنی ... به فکر خودت باش

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
2740
چیشده یه توضیح مختصر لطفا

پدر شوهرم مریضه یکم پاهاش ورم کرده و ...... بعدم شوهرم اخلاقش گندا گند شده  میپرسمم میگه نگران  بابامم   

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
الان نتونه زندگیشو مدیریت کنه که هیچی ... میخوای یکم باهاش راه بیا از در دوستی برو شاید درست شد&nbs ...

کلا با خودم گفتم  دیگه محلشنمیزارم میرم حال پدر شوهرمو میپرسم نه بهش اس میدم نه زنگ 

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔