2733
2739

خودم مهم ترینش رو میگم هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت عاشق نشین حتی اگر ۱۰۰ درصد مطمئنین بهش میرسین فقط دوست داشته باشین همین❤

چون ته عشق چه رسیدن باشه چه نباشه بالاخره تو راهش سختی میکشین و اذیت میشین اگر هم عاشق شدین و مثل من کار از کار گذشته امیدوارم خوشبخت بشین  

کاربری دست دو نفر 🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آکثرا دوس ندارن عاشق بشن ولی هی جیز اختیاری نیس و خود ب خود اتفاق میوفته

تیارا هستم عزیزان مدرس زبان کره ای/کاربری قبلیم به فنا رفته  یادمون باشه اینجا مجازیه ما حتی ادمایی رو که از نزدیک دیدیم رو هم نمیتونیم قضاوت کنیم چه برسه کسایی که کلا ندیدیم  شاید که کسی حتی سر کوچیکترین مشکلش اینجا به دوستای نی نی سایتی پناه اورده.....پس قضاوت نکنیم  سوال شخصی جواب نمیدم.

مهمترین درس های زندگیم: هیچ دوستی خالصانه باهات دوستی نمیکنه همیشه بهت ضربه میزنه 

و اینکه هیچ وقت رازهای زندگیتو به هیچ کس نگو وقتی خود آدم‌نمیتونه رازشو نگه داره از بقیه هیچ توقعی نیست...

آمدم ای شاه پناهم بده ، خط امانی ز گناهم بده...💚 یا امام رضا(ع) 
2738

هیچ وقت به کسی خوبی نکنین هیچوقت خودتونو غرورتونو له نکنین 😔

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
2706