2733
2739
عنوان

بیاین عیدی بهتون بدم😍🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 6672 بازدید | 1051 پست

ب نیت ۵تن ۵تا بفرست ک کارم بگیره و موفق باشم

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میشه از ته دلت چهارتا تا صلوات برام بفرستی 

یکی برای حفظ آبروم و زندگی موفق خودم

یکی برای سلامتی و طول عمر پدرم

یکی ام برای سلامتی و طول عمر مادرم

یکی ام برای سلامتی و خوشبختی خواهرام

ممنونم سادات جان❤❤❤

در تاریخ ۹/۹/۱۳۹۹ من هدفم و اراده انجامشو پیدا کردم و قوی با حال خوب میرم جلو....💪

‏این لینک را دنبال کنید تا به گروه من در WhatsApp ملحق شوید: https://chat.whatsapp.com/IRH423nGKxII2xUNeljb0k

شماره ادمین گروه 09307313747

+انواع لباس داره😻مانتو 😻شلوار😻کفش😻شومیز🐭صندل🐶کیف

قیمتاشم فوق العاده اس از مدل جنس هاش که دیگه نگم برات

مخصوصا توی این شرایط که نمیشه خرید حضوری رفت مطمعنه 🤪✨

به روی چشم مهربون😘🌹

عزیزدلم میشه ده تا ذکرامام جواد بایدونه آیت الکرسی واسه اینکه بهترین راه که به خیرمه جلوم قراربگیره برام بخونی

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
2738

خدا حاجت روات کنه و شفاعت جدت رو در تمام سختی های زندگیمون نصیبمون کنه.. برام فقط دعا کن ممنونم

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی

سلام اجی جانم ازت خواهش میکنم دعام کن صلواتم هرچقد دوس داشتی .من تو هفته هشتم بارداری هستم ولی قلب جنین هنو تشکیل نشده خیلی نگرانم 😔😔

خدایااا نی نیمو به خودت میسپارم سالم برسون به بغلم 😍😍🤰🤰🤱
چشم🌹❤

من برای حاجت دل استاتر عزیز یه تسبیح صلوات هدیه به جدشون می کنم.اینم عیدی ما به شما.

من رو دعا کنید زندگیم خوب بشه از آزمایشهای الهی سربلند بیرون بیام.از جدتون بخواهید اوناییکه بهم بد کردن بفهمن حقم این نبود.خونشون برامون زندان هارون الرشیده.همسرم وپدرش حق رو بدونن ومنو تو تنگنا قرار ندن.من خوار وخفیف میشم وقتی از جاییکه روندنم مجبوری میبرنم.

خدایاااا جوابشون رو خودت بده.جواب مادرشوهرم ودختراش.هفت نفرن ومن تنها...

برای اینکه همسرم رو پر نکنن وحرفاشون تموم بشه ومدام سرشون تو زندگی خودشون باشه دعام کنید.دعا کنید رفتارم درست باشه تا همسرم محبتش کمتر نشه😢😢😢

دعا کنید سلامتیم برگرده.

برای خواهر وبرادرام وشفاشون دعا کنید.برای شادی روح مادرم.

یه صلوات واسم میفرسی؟  ولی از ته دل باشی 😍😍😍

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉
2706