2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
معمولا سمت دختر های بی پول نمی ریم چون می ترسیم اونا ما رو بخاطر پول بخوان. (منظورم از ما پسر ها هست ...

خب اون میشه دختر بی اصالت ک خودش به پول میفروشه ربطی به وضع مالی نداره حتی میشه اینجورادمارو ک وضع مالی بدی ندارن هم دید

خب اون میشه دختر بی اصالت ک خودش به پول میفروشه ربطی به وضع مالی نداره حتی میشه اینجورادمارو ک وضع م ...

دوره سختی شده و اکثرا دختر ها حریص شدن ولی آره درست میگید من خودم خوشبختانه پارتنرم رو وقتی پیدا کردم که اوضاعم خراب بود و حتی بعضی وقت ها پول شارژ هم ازش می گرفتم 🙈😁 پسر ها هیچوقت عشق دوره بی پولیشون رو فراموش نمی کنن. 

بستگی به طرف داره بعضیا با اینکه خیلی پولدارن دنبال یه دختر صاف وساده ان وبراشون اصلا بی پولی طرف مهم نیست چند مورد دیدم تو اطرافیام که پولدار بودن ولی دختر از خانواده پایین گرفته وخوشبختن

آدمی که حرف دیگران، نه بهش اعتماد به نفس میده نه تخریبش میکنه قطعا جای درستی ایستاده .
اره

خب به این سوال من جواب بدین لطفا 

یه پسره ای از 5-6 سال پیش تو فامیل هی بهم نگا میکرد الان بعد این مدت بازم خیلی نگا میکنه منو میبینه دستو پاشو گم میکنه دید میزنه 

الان این هیزه ؟؟

خدایا شکرت که هستی =)
2706