2733
2734
عنوان

چادریا بیاین از حس و حالتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 66 پست
اهمیت نده  منم باشگاه های مختلفی رفتم و اول از پوششم خوششون نمی اومد ولی کم کم عاشق رفتارم شدن ...

همین ست کردن و شیک پوشیدنش سخته. من دوس دارم اگه چادری هم هستم تیپم خاص باشه

حَسبی اَلله وَ‌ نِعمَ الوَکیل ☘️💚خدایا بزرگترین آرزوم سلامتی خودم بچه هام و خانوادمه،شکرت بابت همه نعمت هایی که دادی و ندادی.ممنونم که هستی و بهم توفیق بندگی دادی کمکم کن نمازام رو بهتر بخونم،حسادت نکنم،بیشتر مواظب بچه هام باشم و در کل آدم بهتری باشم 
همین ست کردن و شیک پوشیدنش سخته. من دوس دارم اگه چادری هم هستم تیپم خاص باشه

هر قدر بگردی و ببینی سلیقه ات واسه ست کردن لباس بیشتر میشه 

مثلا من زمستون یه کت بلند«تا بالای رون» قرمز با شلوار لی روشن با یه روسری با گلای رز قرمز میپوشیدم

یا کت سفید با شلوار سفید با روسری قرمز و سفید راه راه و... 

چادرمو درمیاوردم کف و کیف میکردن 

لباسای ورزشیمم همینطور مرتب و ست و شیک 

مرتب باشی همه میپسندن 

البته اینم بگم همه این پوششها با چادر جلو بسته بوده و چیزی از لباس و اندامم بیرون نمیفتاد

بعضی خانوم ای چادری حال آدمو بهم میزنن ، بوی عرق و چادر کثیف و...

و خدایی که به شدت کافیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واکنش اطرافیان چطور بود؟؟؟

ببخش که دیر جواب دادم. اطرافیانم فعلا در تعجب هستن، چون همشون مانتویی ان، ولی فعلا چیزی نپرسیدن و نگفتن

تا تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاقات زندگیم افتادن. ❤
ببخش که دیر جواب دادم. اطرافیانم فعلا در تعجب هستن، چون همشون مانتویی ان، ولی فعلا چیزی نپرسیدن و نگ ...

چه خوبه که چیزی نمیگن و اذیتت نمیکنن. اطرافیان من خیلی دخالت میکننن

حَسبی اَلله وَ‌ نِعمَ الوَکیل ☘️💚خدایا بزرگترین آرزوم سلامتی خودم بچه هام و خانوادمه،شکرت بابت همه نعمت هایی که دادی و ندادی.ممنونم که هستی و بهم توفیق بندگی دادی کمکم کن نمازام رو بهتر بخونم،حسادت نکنم،بیشتر مواظب بچه هام باشم و در کل آدم بهتری باشم 
2728
هر قدر بگردی و ببینی سلیقه ات واسه ست کردن لباس بیشتر میشه  مثلا من زمستون یه کت بلند«تا بالای ...

دفیقا منم دوس دارم یه چادری تمیز و شیک باشم

من بارها ب نتیجه رسیدم اما هربار ک پوشیدم نگاه و رفتار بقیه منو از راهم دورکرده

میدونم چی میگین ولی میدونی رسیدن ب قاطعیت یعنی اینکه شما مطمئن شین ک راهتون درسته دیگه وقتی مطمئن باشین ک دارین مسیر رو درست میرین چ اهمیتی داره بقیه چی فکر میکنن، مثل اینکه شما میدونین ی غذایی باعث سلامتی و تندرستیتونه حالا من نوعی بهتون تذکر میدم ک این غذایی ک من میخورم خوشمزه تره ولی چن شما قطع ب یقین میدونین اون غذایی ک مد نظر شماست برای سلامتیتون لازمه ترجیحا همونو میخورین 

البته ک اطرافیان همفکر ادم رو ترغیب و تشویق میکنن تو مسیر

اگر میتونین با ادمای همفکرتون معاشرت کنین کمکتون میکنه تو مسیر 

بعدم وقتی شما یقین پیدا کنین ک خدا این مسیر رو برای شما میپسنده ب کمک و یاریشم یقین پیدا میکنین 

من تو محیطی ک درس میخوندم تقریبا قریب ب اتفاقشون مثل اطرافیان شما بودن وقتی چادری شدم حرفای جالبی از دوستان خودم شندیم اما ب مرور دیگه اونام منو همونشکلی پذیرفتن 

یادمه یکی از همکلاسیام میگفت ازت متنفر بودم ( فقطم ب خاطر چادرم والا اصلا برخوردی بینمون نبود) ولی پایان زمان دانشگاه اعتراف کرد ک حسش بی پایه و اساس بوده چن ن تنها بدی از من ندیده ک خیلی وقتا مواظب بودم ک اگر کاری ازم برمیاد براش انجام بدم 

امیدوارم ک خدا بهتون کمک کنه همیشه بهترین راه رو انتخاب کنین و در ادامه راه هم پشتیبانتون باشه🙏⁦❤️⁩

گاهی سکوت بهترین کلام است
میدونم چی میگین ولی میدونی رسیدن ب قاطعیت یعنی اینکه شما مطمئن شین ک راهتون درسته دیگه وقتی مطمئن با ...

مممونم از راهنمایی هات عزیزم.